امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
۱۰:۳۳:۴۷ - سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش نرخ دلار و کاهش قیمت سکه در بازار آزاد
صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۲۳ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۴ هزار و ۸۴۶ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت، ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال داد وستد کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، یک یورو در بازار آزاد تهران (تا لحظه مخابره این خبر) با ۱۷۹ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز (دوشنبه ۱۴ تیرماه)، ۳۹ هزار و ۱۴۷ ریال و هر پوند انگلیس با ۲۴۰ ریال افت قیمت ۴۷ هزار و ۱۸۰ ریال مبادله شد.

امروز صرافان یک قطعه سکه طلای تمام بهار آزادی طرح قدیم را با ۱۶ هزار ریال کاهش قیمت، ۱۰ میلیون و ۹۶۸ هزار ریال ارزشگذاری کردند.
همچنین نیم سکه با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت و ربع سکه طلای بهار آزادی با ۳۰ هزار ریال افت قیمت نسبت به دیروز، به ترتیب پنج میلیون و ۵۲۰ هزار ریال و دو میلیون و ۹۲۰ هزار ریال دادوستد شد.
برپایه معاملات امروز، هر قطعه سکه یک گرمی طلا با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت، یک میلیون و ۸۸۰ هزار ریال و یک گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۱۱۵ هزار و ۱۱۰ریال فروخته شد.
نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز با چهار دلار و ۷۰ سنت کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۳۴۴ دلار و ۲۰ سنت اعلام شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب