امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
۱۱:۳۳:۴۲ - سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چتربی‌عدالتی برسر سهام عدالت/از تعویق۶ماهه حقوق تاحکم توقیف اموال
در حالی که ۴۸میلیون سهام عدالت با هدف برقراری عدالت اقتصادی در کشور توزیع شده، کارکنان شرکت های تعاونی سهام عدالت در استان مرکزی شش ماه است که حقوق دریافت نکرده اند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، توزیع سهام عدالت با هدف کاهش شکاف طبقاتی و حمایت از قشر مستضعف جامعه و به منظور افزایش ثروت خانوارهای ایرانی از طریق گسترش سهم بخش تعاون، پیش از آغاز سال ۸۵ در چهار استان کشور بین تعدادی از مشمولان طرح آغاز شد و در سال ۸۵، واگذاری سهام عدالت به چند دهک از اقشار جامعه مورد تصویب قرار گرفت.

هم اکنون ۴۸میلیون نفر سهامدار سهام عدالت در کشور وجود دارد که کارهای ثبت نام و امور اجرایی آن‌ها توسط دفاتر شرکت‌های تعاونی سهام عدالت در استان‌ها صورت گرفته است.

در زمانی که موضوع فیش‌های حقوقی نجومی برخی از مدیران ارشد کشور به سوژه جذاب رسانه‌ها مبدل شده و در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد، کارکنان شرکت‌های تعاونی سهام عدالت در یک بی عدالتی آشکار با تعویق دو ساله پرداخت حقوق اندک خود مواجه‌اند.

در این بین، کارکنان شرکت‌های تعاونی سهام عدالت استان مرکزی نیز شش ماه است که از دریافت حقوق خود محروم مانده و با مشکلات بسیاری از قبیل تمدید نشدن خدمات بیمه‌ای و مشکلات اجاره مکان شرکت تعاونی خود روبرو هستند.

م:مهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب