امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
۱۱:۲۸:۰۱ - شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عامل اختلاس ۳۲ میلیارد ریالی از بانک ملی زاهدان حین فرار از کشور دستگیر شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: فردی که ۳۲ میلیارد ریال از بانکی در زاهدان اختلاس کرده بود با همکاری پلیس خراسان رضوی دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی اظهار داشت: تیمی از پلیس آگاهی استان در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه یکی از کارکنان بانک دولتی با سوء استفاده از موقعیت شغلی اقدام به اختلاس میلیاردی کرده تشکیل و ضمن هماهنگی با مقام قضایی دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس با انجام پایش تخصصی و بررسی میدانی محسوس و نامحسوس دریافتند که این فرد از سال ۱۳۸۲به عنوان متصدی امور بانکی در زاهدان مشغول به کار بوده و در این مدت با سوء استفاده از موقعیت شغلی در چندین مرحله مبلغ ۳۲ میلیارد ریال را به حساب مختلف خود منتقل و بخش زیادی از این پول ها را نیز به دلار تبدیل کرده است.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به اینکه متهم پس از اطلاع از ورود پلیس به این پرونده از زاهدان متواری شده بود، کاراگاهان پلیس آگاهی با داشتن اطلاعات کافی و پیگیری های لازم موفق شدند متهم را به همراه مقادیر زیادی دلار و حین فرار به خارج از کشور در عملیاتی مشترک با پلیس خراسان رضوی در مشهد دستگیر کنند.
رئیس اداره امور شعب بانک ملی سیستان و بلوچستان نیز در این رابطه بیان کرد: فعلا تا مشخص شدن وضعیت نمی توانم در این زمینه اظهار نظر کنم.
حمید رضا صمدزاده با بیان اینکه در سایت ها و فضاهای مجازی اخبار مختلفی در این زمینه منتشر شده است گفت: تا مشخص نشدن موضوع و تعیین آن نمی توان اظهار نظر کرد زیرا مقداری پول جابجا شده اما مورد استفاده واقع نشده است.
وی با بیان اینکه اختلاس آن چنانی صورت نگرفته است گفت: مقرر بوده است این فرد برای بررسی دقیق موضوع روز گذشته برای تحویل مقامات قضایی و انتظامی شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب