امروز شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
15:27:23 - چهارشنبه 13 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارتباط آن لاین مردم با فرمانده انتظامی استان از طریق شماره ۱۹۷
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: پیام ها ، نظرات، انتقادات و پیشنهادات مردمی از طریق سامانه ۱۹۷ در هز ساعت از شبانه روز به صورت آن لاین به فرماندهی انتظامی استان ارسال می شود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ،سردار “عبدالرضا آقاخانی”، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: سامانه تلفنی ۱۹۷ یک پل ارتباطی بسیار قوی بین مردم و پلیس است که توانسته از زمان راه اندازی تا کنون کمک شایانی به بهبود عملکرد نیرو، تقویت رویکرد جامعه محوری پلیس و اجرای موفق طرح ها و عملیات ها کرده است.

وی در خصوص تقویت این سامانه اظهار داشت: در حال حاضر مردم می توانند به صورت ۲۴ ساعته مطالب، پیشنهادات، نظرات و انتقادات خود را از طریق این شماره به پلیس اعلام کنند که برای افزایش تعداد خطوط تلفن ها و همچنین رسیدگی سریع تر به مطالبات مردمی در این سامانه برنامه ها و طرح هایی در دست اقدام است.

این مقام مسئول از ارتباط آن لاین پیام ها، نظرات، انتقادات و پیشنهادات مردمی در سامانه ۱۹۷ با مجموعه فرماندهی انتظامی استان خبر داد و گفت: هر کس در هر ساعت و از هرکجای استان با این شماره تماس بگیرد پیام او به صورت آن لاین به فرماندهی انتظامی استان ارسال و در کمترین زمان ممکن دستورات لازم نسبت به رسیدگی مشکل وی داده می شود که در این زمینه حتی خود تماس گیرندگان نیز می توانند خواستار پیگیری تماس خود باشند و حتی مکالمه ضبط شده را درخواست کنند.

آقاخانی ارتباط مردم با ۱۹۷ را یکی از رموز موفقیت در اجرای ماموریت ها عنوان کرد و اظهار داشت: این سامانه علاوه بر رسیدگی به مشکلات و انتقادات مردم از عملکرد و رفتار کارکنان، بسیاری از پیام ها و گزارش های مردمی در خصوص نا امنی و جرایم در سطح محلات را نیز دریافت می کند که در این خصوص تنها طی سه ماهه امسال از همین طریق پلیس استان توانست سه باند سازمان یافته را درسطح کشور متلاشی و ده ها پرونده با موضوع قاچاق کالا، کلاهبرداری و توزیع مواد مخدر را رسیدگی کند.

این مقام انتظامی ، کاهش انتقاد از عملکرد پلیس، ارتقای سلامت اداری کارکنان و حرفه ای تر شدن رفتار ماموران را یکی دیگر از مزیت های ارتباطات مردمی با سامانه ۱۹۷ عنوان کرد و اظهار داشت: پیشنهادات و نظرات مردم در این سامانه در کمیسیون های تخصصی فرماندهی انتظامی استان مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و در بیشتر تصمیمات و تدابیر از آنها بهره گرفته می شود.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه خاطر نشان کرد: از شهروندان می خواهیم که این شماره تلفن را امین خود بدانند و هر موضوع و مطلبی که به حوزه نیروی انتظامی مربوط می شود را با ما در میان بگذارند و حتی درد دل هایشان را می توانند با مسئولان این فرماندهی در میان بگذارند و مطمئن باشند پلیس بهترین راهنما و مشاور برایشان خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب