خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۰۴/۳۱ ۱۵:۵۶
شناسه خبر : 11447

پایان کابوس هواداران سپاهان

کاپیتان سپاهان پس از حضور در باغ فردوس، تمرین در کنار تیم و شرکت در بازی دوستانه سرانجام دیروز قرارداد خود را با باشگاه اصفهانی تمدید و در هیئت فوتبال ثبت نمود تا به نگرانی‌های چندین ماهه هواداران پایان داده باشد. ...

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران از ایمنا،جدایی محرم نویدکیا از سپاهان و پوشیدن پیراهنی به غیر از پیراهن طلایی این تیم حکم کابوس وحشتناکی را برای هواداران اصفهانی داشت که چیزی نمانده بود تا جدی جدی رنگ واقعیت به خود بگیرد.
بیشتر از ۱۰ روز پیش نویدکیا اما به درخواست عبدالله ویسی در محل تمرین سپاهان در باغ فردوس حضور یافت تا هم به مشکلات خود با باشگاه اصفهانی پایان داده و هم نگرانی‌های هواداران را برطرف کرده باشد.

یک روز بعد کاپیتان سپاهان با حضور مجدد در باغ فردوس در میان استقبال هواداران و همبازیانش لباس تمرین به تن کرد.

درست ۱۰ روز بعد از بازگشت به سپاهان نویدکیا که در این فاصله برای جبران عقب‌ماندگی، تمرینات آماده‌سازی خود را به شکلی اختصاص دنبال کرده بود در دیدار دوستانه این تیم برابر برق نوین فارس به میدان رفت تا معلوم شود که از حیث فنی نیز آماده کمک به سپاهان است.
یک روز بعد از حضور در دیدار تدارکاتی محرم قرارداد خود را یک سال دیگر با سپاهان تمدید و به صورت رسمی در هیئت فوتبال اصفهان ثبت نمود تا به این ترتیب آخرین نگرانی هواداران هم برطرف شده باشد.