امروز یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
۱۱:۴۳:۵۱ - پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خودکاری جادویی با ۱۶ میلیون رنگ
اکنون خودکار جدید به نام Cronzy معرفی شده است که مانند نمونه ‌های قبلی قابلیت شناسایی رنگ‌های مختلف را دارد، اما ویژگی متمایز کننده این خودکار مجهز بودن آن به کارتریج‌های جوهر است که به شما امکان می‌دهد تمامی این رنگ‌های اسکن شده را روی کاغذ بیاورید.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران ،نمونه‌های واقعی از ابزارهایی که می‌توانند همانند قطره چکان عمل کرده و رنگ‌های مختلف را اسکن کنند هم اکنون در بازار وجود دارند، برای مثال Spector که می‌تواند رنگ‌ها و فونت‌های مختلف را شناسایی کند. اکنون خودکار جدید به نام Cronzy معرفی شده است که مانند نمونه ‌های قبلی قابلیت شناسایی رنگ‌های مختلف را دارد، اما ویژگی متمایز کننده این خودکار مجهز بودن آن به کارتریج‌های جوهر است که به شما امکان می‌دهد تمامی این رنگ‌های اسکن شده را روی کاغذ بیاورید.

به گزارش تک شات، طراحان Cronzy مدعی‌اند که این خودکار می‌تواند ۱۶ میلیون رنگ را اسکن کرده و این رنگ‌ها را روی کاغذ بیاورد، به این ترتیب شما می‌توانید طیف وسیعی از رنگ‌ها و سایه‌های موجود در جهان را در جیب خود داشته باشد. برای انتخاب رنگ این خودکار هم چنین می‌توان از یک اپلیکیشن در پلتفرم‌های iOS یا اندروید استفاده کرد.

نمونه اولیه این خودکار برای ترکیب رنگ‌های CMYK از یک الگوریتم و دریچه‌های سلنوئیدی استفاده می کند. در هر حال فعلا بسیاری از مراحل کار این خودکار گنگ و نامفهوم است. Cronzy دو ماه تا رسیدن به هدف ۲۰۰ هزار دلاری خود در وب سایت Indiegogo فاصله دارد. تا آن زمان باید هم چنان از خودکارهای نوستالژیک چند رنگ استفاده کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب