امروز یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
۷:۱۷:۴۶ - پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدير منطقه سه شهرداري اصفهان:
مرمت و روکش آسفالت ۸۰ درصد از معابر سطح منطقه سه انجام شد
مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: به دلیل فرسودگی آسفالت برخی از معابر فرعی سطح منطقه، از ابتدای سال جاری روکش آسفالت آنها آغاز و تاکنون حدود ۸۰ درصد آن انجام شده است.

 به گزارش  پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، حسین کارگر با اشاره به مرمت و آسفالت معابر منطقه سه، اظهار کرد:‌ همچنین ۳ هزار و ۵۰۰ تن آسفالت تراشی معابر اصلی منطقه سه در حال اجرا است.
مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان افزود: از ابتدای سال جاری به دلیل فرسودگی آسفالت برخی از معابر فرعی سطح منطقه، روکش آسفالت آنها آغاز و تاکنون حدود ۸۰ درصد آن انجام شده است.
وی ادامه داد: عملیات روکش آسفالت معابر فرعی محدوده خیابان‌های سروش، ولی‌عصر (عج)، ابن‌سینا، گلزار، سنبلستان، عبدالرزاق، ملک، ابوالحسن، مجمر و احمدآباد انجام شده و تا پایان شهریورماه سال جاری آسفالت‌کاری به پایان خواهد رسید.
کارگر افزود: با اجرای عملیات آسفالت‌تراشی خیابان‌های سروش، بزرگمهر، صغیر اصفهانی، فردوسی و در حال حاضر خیابان شهید موحدیان، در حدود ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی و حجم ۳ هزار و ۵۰۰ تنی آسفالت‌تراشی در منطقه داشته‌ایم و پس از آن، عملیات خیابان باغ گلدسته را آغاز می‌کنیم.
وی اضافه کرد: با پایان یافتن مرمت و آسفالت معابر اصلی و فرعی که با هزینه‌ای بالغ بر ۸ میلیارد ریال انجام شده، عملیات خط‌کشی ترافیکی معابر با نزدیک شدن آغاز سال تحصیلی مدارس در دست اجرا قرار خواهد گرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب