امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
۱۱:۵۴:۱۸ - سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش قیمت دلار و تثبیت قیمت طلا در بازار آزاد
صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۶۱ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته ۳۵ هزار و ۳۵۸ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۷۳ هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۱۸۷ هزار ریال داد و ستد کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران ، و بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۲۵ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز (دوشنبه ۲۵ مرداد ماه) به ۳۹ هزار و ۶۳۳ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۳۰ ریال افزایش قیمت، ۴۶ هزار و ۲۳۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۶۰ هزار ریال افزایش به ۱۱ میلیون و ۱۷۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت، پنج میلیون و ۶۲۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت، دو میلیون و ۹۱۰ هزار ریال داد وستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۸۲۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۳۸ هزار و ۶۴۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با هفت دلار و ۷۰ سنت افزایش قیمت نسبت به دیروز، یک هزار و ۳۴۹ دلار و ۱۰ سنت قیمت گذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۳۶۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۷۵۰ ریال اعلام کرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب