امروز یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
۱۰:۲۳:۰۸ - سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت تعاون در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار شد
به مناسبت آغاز هفته دولت، پنجمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار شد .

به گزارش  پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، در اولین روز هفته دولت به منظور هماهنگی برنامه های ویژه هفته دولت، پنجمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور آرش اخوان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل و جمعی از مسئولان روابط عمومی های دستگاه متبوع در سالن کنفرانس اداره کل برگزار گردید.

بر اساس این گزارش آرش اخوان ضمن اشاره به اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای و پتانسیل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان گفت: در هر سازمان، روابط عمومی نقش مهمی در ایجاد ارتباط با مخاطبین دارد و پلی استراتژیک بین مردم و سازمان می باشد.

در ادامه این نشست، هر یک از مدیران عضو شورا، پیرامون ویژه نامه مشترک دستگاههای تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعامل صدا و سیمای استان، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند که مقرر شد پس از تصویب در شورای هماهنگی مدیران پیگیری و اقدام شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب