امروز جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
20:32:06 - چهارشنبه 14 سپتامبر 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در پارالمپیک ریو 2016 اتفاق افتاد ؛
ساره جوانمردی مدال طلا به گردن آویخت / پنجمین مدال طلایی برای ایران
جوانمردی ،نماینده تیراندازی ایران در ماده تپانچه خفیف ۵۰ متر میکس موفق به کسب دومین مدال طلای پانزدهمین بازی های پارالمپیک شد

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران ، روز چهارشنبه مسابقه های تیراندازی با تپانچه خفیف ۵۰ متر میکس  در سالن تیراندازی شهر ریو دو ژانیرو برگزار شد که در پایان ،ساره جوانمردی موفق به کسب مدال طلاشد. وی با امتیاز ۱۸۹٫۵ قهرمان شد. او با این امیتاز رکورد پارالمپیک را نیز جابه جا کرد.
نماینده چین به نام یائو چانگ با ۱۸۶٫۵ امتیاز نقره گرفت.
نماینده اوکراین دنیسیوک با ۱۶۰٫۸ برنز گرفت.
جوانمردی در مرحله مقدماتی این ماده پس از نمایندگانی از چین و ترکیه در جایگاه سوم هشت نفر صعود کننده قرار گرفته بود. عالیه محمودی و مهدی زمانی هم در این رقابت حضور داشتند که به فینال راه نیافتند.
مدال های ایران در پانزدهمین دوره بازیهای پارالمپیک به شرح زیر است:
طلا: ساره جوانمردی (تیراندازی بانوان)، مجید فرزین (وزنه برداری)، محمد خالوندی (پرتاب نیزه) و غلامرضا رحیمی (تیراندازی با کمان)، ساره جوانمردی (۵۰ متر خفیف)
نقره: سامان پاکباز (پرتاب وزنه)، علیرضا قلعه ناصری (پرتاب دیسک)، نعمتی و رنجبر (میکس ریکرو تیمی)، سجاد محمدیان (پرتاب وزنه) و عبدالله حیدری (پرتاب نیزه) و سجاد نیک پرست (پرتاب نیزه)
برنز: پیمان نصیری (دوی ۱۵۰۰ متر)، ابراهیم رنجبر (تیراندازی با کمان)، علی صادق زاده (وزنه برداری) و اسدالله عظیمی (دو و میدانی)
پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو از ۱۸ شهریور ماه با حضور چهار هزار و ۳۵۰ ورزشکار از ۱۵۹ کشور جهان به میزبانی شهر ریودوژانیروی برزیل آغاز شده است و تا ۲۸ شهریورماه ادامه خواهد داشت. کاروان ورزشی کشورمان با عنوان «منا» متشکل از ۱۱۱ ورزشکار در ۱۲ رشته ورزشی در این دوره از بازی ها حضور دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب