امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
۹:۲۰:۱۷ - پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در یازدهمین نشست کارگروه تخصصی امور زیربنایی وشهرسازی استان اصفهان صورت پذیرفت:
طرح جامع شهر کامو و چوگان و شهر جوشقان قالی به شورای برنامه ریزی استان ارجاع شد
پایگاه خبری تحلیلی سرمایه گستران -طرح توسعه وعمران دو شهر کامو و جوشقان پس از جداسازی دوشهر به عنوان شهرهای” کامو و چوگان ” و “جوشقان قالی”مشخص و پس از انجام اصلاحات لازم به شورای برنامه ریزی استان ارجاع شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان، کمیسیون ماده ۵ شهرهای ورنامخواست، زیباشهر، طالخونچه و آران وبیدگل به ریاست محمدعلی طرفه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد. در این جلسه ۴۰ مورد از موارد مربوط به تغییرکاربری، تفکیک املاک، ایجادگذر و بررسی وتایید طرح تفکیکی این شهرها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

درادامه در نشست کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان، طرح توسعه و عمران دو شهر کامو و جوشقان بررسی و مقررشد پس از انجام اصلاحات لازم به شورای برنامه ریزی استان ارجاع گردد .

گفتنی است شهر کامو و چوگان با مساحت ۱۸۱ هکتار دارای بیش از ۱۴۰۰ نفر جمعیت و شهر جوشقان قالی با مساحت ۲۹۷ هکتار با جمعیت بیش از ۳۳۰۰ نفر از توابع شهرستان کاشان محسوب می شوند که قبلا شهر کامو وجوشقان نام داشته است .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب