امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
۱۶:۰۶:۱۷ - چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جزئیات کمک‌ هزینه‌ درمان بازنشستگان اعلام شد
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در حوزه درمان، کمک‌هزینه‌های زیادی در حمایت از بازنشستگان انجام می‌شود که برخی از آنها امسال بیشتر شده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران ازفارس ،عباس رشیدی بیان کرد: کمک هزینه خرید عینک ویژه بازنشستگان کشوری از ۵۰۰ هزار ریال به ۸۰۰ هزار ریال، سمعک از یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به ۲ میلیون ریال و عصا از ۱۰۰ هزار ریال به ۲۰۰ هزار ریال برای بازنشستگان کشوری افزایش یافت.

وی گفت: بازنشستگان کشوری می‌توانند با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس cspf.ir در بخش خدمات ویژه، منوی هزینه‌های بیمه تکمیلی عصا، عینک و سمعک، از جزئیات بیشتر و نحوه ارائه این خدمات اطلاع یابند.

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: تعهد بیمه عمر و بیمه حادثه بازنشستگان نیز در سال جاری از ۳۰ میلیون ریال به ۵۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

وی گفت: از جمله خدماتی که صندوق به بازنشستگان ارائه می‌دهد در حوزه جراحی، اعمال جراحی مهم و فوق‌تخصصی که سقف ۱۵ میلیون تومان دارد و بستری عمومی، ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

رشیدی ادامه داد: هزینه‌های خدمات تخصصی و سرپایی مانند ماموگرافی و سونوگرافی سقف ۵۵۰ هزار تومان و هزینه آزمایشگاه ۲۸۰ هزار تومان است.

وی گفت: اعمال مجاز سرپایی مانند شکستگی‌ها ۳۰۰ هزار تومان است و برخی خدمات درمانی که هزینه‌هایشان بیشتر شده مانند آنژیوگرافی‌های عروق قلب و جراحی‌های لگن و مفصل سقف ۵۰۰ هزار تومان بود که اکنون به ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب