امروز پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
۱۲:۲۵:۳۷ - جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دل نوشته ای برای بزرگ مرد فوتبال ، منصور پورحیدری
پایگاه خبری تحلیلی سرمایه گستران -خوشا به حال منصور پورحیدری که با عزت تمام و سربلندی و عاقبت بخیری با دنیا وداع کرد و به سرای آخرت شتافت.

برای او که بزرگی و بزرگ منشی در ذات و خمیرمایه اش بود نمی شد تصوری غیر از این داشت. منصور پورحیدری در زندگی خویش، چه در اوج دوران قهرمانی اش و چه در دوره معلمی و مربی گری، شرافت، أدب، راستی و جوانمردی را نه در شعار بلکه در عمل و رفتار و گفتار معنا کرد و توانست به عنوان یک الگوی ورزشی تمام عیار راه درست زیستن وشرافتمندانه زندگی کردن را به دیگران بیاموزد.

منصور پورحیدری دلی زنده به عشق داشت. عشق به مردم، عشق به ورزش و عشق به اعتلای نام ایران و همین عشق بود که مسیر زندگی پرافتخار او را رقم زد. عشقی که او را حتی در دوره بیماری و تا آخرین لحظه حیاتش با ورزش و با مردم همراه ساخت و اجازه نداد حتی لحظه ای فاصله و جدایی در آن ایجاد شود. منصور پورحیدری در شرایطی با زندگی وداع کرد که همه اطرافیان و مردمی که دوستش می داشتند با چشمانی اشکبار دعاگوی سلامتی اش بودند و چه رضایت و سعادتی برای این مرد بزرگ از این بالاتر که در شرایط و لحظات جانکاه بین مرگ و زندگی، همه را دست به دعا دید و چشم از جهان فروبست.برای آمرزش و آرامش روح بزرگش دعا می کنیم و بهشت برین را برایش آرزومندیم.به یقین نام نکوی این بزرگمرد ورزش ایران همواره باقی خواهد بود و شاگردانش راه و منش او را در سرلوحه زندگی شان قرار خواهند داد.برای همسر داغدیده و فرهیخته اش سرکار خانم دکتر شجاعی و فرزندان ارجمندش نیز صبر و شکیبایی از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

عبدالحمید احمدی – معاون فرهنگی و پژوهشی وزیر ورزش و جوانان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب