امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
۷:۳۹:۳۹ - چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس محیط زیست پاکدشت بازداشت شد
پایگاه خبری سرمایه گستران – مدیر کل حراست سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: در ادامه مبارزه و برخورد قانونی با فساد اداری و مالی و در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر اخذ رشوه از صاحبان صنایع و مراجعان، با هماهنگی کامل با مراجع قضایی شهرستان، رییس محیط زیست پاکدشت حین ارتکاب جرم بازداشت شد.

 به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، رضا جزینی زاده با بیان این خبر اظهار داشت: در حال حاضر پرونده ( ع . ع) توسط مراجع قضایی در دست بررسی است و متهم در بازداشت موقت به سر می برد و تحقیقات از وی ادامه دارد.

وی تصریح کرد: بر اساس تاکیدات ریاست سازمان حفاظت محیط زیست مبنی بر برخورد بدون اغماض با هرگونه فساد اداری و مالی در این سازمان، اداره کل حراست برخورد جدی و قانونی با متخلفان را در دستور کار خود قرار داده و هیچ گونه حیاط خلوتی برای کارکنان متخلف و زیاده خواه وجود نخواهد داشت.
جزینی زاده با تاکید بر اینکه کشف این موارد و موارد قبلی نیز به جهت نظارت قوی حاکم بر سازمان است، گفت: اداره کل حراست به هیچ عنوان سفارش پذیر نیست و صرفا بر اساس دستورات ریاست سازمان و شرح وظایف ابلاغی از سوی مراجع امنیتی اقدام خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: اداره کل حراست سازمان محیط زیست همواره آماده دریافت هرگونه اخبار، شکایات و پیشنهادهای هموطنان است و آنان می توانند با ورود به پورتال سازمان و لینک اداره کل حراست، اطلاعات خود را در این زمینه گزارش کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب