امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
۱۶:۱۵:۱۴ - شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت سکه در بازار تهران
صرافان ارز و سکه امروز (شنبه) هر دلار آمریکا را ۳۷ هزار و ۷۰۰ ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را ۱۲ میلیون و ۵۳ هزار ریال دادوستد کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران، آخرین بار روز یکشنبه ۲۴ بهمن ماه امسال هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۲۵ هزار ریال دادوستد شده بود.
براساس معاملات ثبت شده صرافی های مجاز کل کشور در سامانه نظارت بر ارز (سنا)، قیمت هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر به ۴۰ هزار و ۳۴۱ ریال رسید که در مقایسه با پنجشنبه هفته گذشته (پنجم اسفند) ۶۰۹ ریال کاهش داشت.
همچنین هر پوند انگلیس در بازار آزاد ۴۸ هزار و ۱۹۰ ریال داد و ستد شد.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را ۳۷ هزار و ۷۸۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۶۶۰ ریال اعلام کرد.
برپایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، تا لحظه انتشار این خبر هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۱۳۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به پنجشنبه ۱۱ میلیون و ۸۱۰ هزار ریال و هر نیم سکه با همین میزان رشد قیمت، ۶ میلیون و ۶۶۰ هزار ریال به فروش رفت.
هر قطعه ربع سکه طلا با ۱۱۰هزار ریال افزایش قیمت در مقایسه با پنجشنبه هفته گذشته، سه میلیون و ۶۳۰ هزار ریال و هر سکه یک گرمی با ۳۰ هزار ریال افزایش قیمت ۲ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال داد و ستد شد.
اتحادیه طلا، قیمت هر اونس طلا را با ۲۰ دلار و ۶۵ سنت افزایش قیمت نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته، یک هزار و ۲۵۸ دلار و پنج سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار را یک میلیون و ۱۵۸ هزار و ۲۵۰ ریال اعلام کرده که نسبت به دیروز ۶ هزار و ۴۷۰ ریال افزایش داشته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب