امروز یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
۹:۳۶:۰۱ - چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده نيروي انتظامي كشور در بازديد از ستاد هدایت مسافران نوروزی منطقه 15 شهرداری اصفهان:
آرامش و نشاط نوروزی در اصفهان ثمره فعالیت مدیریت شهری است/ حوادث جاده ای ۳ درصد کاهش یافته است
فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: مدیریت شهری اصفهان اقدامات ویژه ای برای فضاسازی و زیباسازی این شهر برای ایجاد آرامش و نشاط ایجاد کرده و اصفهان را متفاوت تر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران از کمیته  اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد هماهنگی سفر شهر اصفهان،سرتیپ پاسدار حسین اشتری در حاشیه بازدید از ستاد هدایت مسافران نوروزی منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان اظهار کرد:مسافران و هموطنان زیادی از اقصی نقاط کشور به شهر اصفهان سفر کرده اند و خوشبختانه فضای خوب و با نشاطی در این شهر حکمفرماشده است.

وی با ابرار رضایت از خدمات ستاد هماهنگی سفر شهر اصفهان به خصوص اقدامات شهرداری اصفهان اذعان داشت: این خدمات در راستای رفاه حال شهروندان و مسافران انجام شده که جا دارد از  این ستاد و کسانی که مسئولیت هماهنگی را برعهده داشتند،تشکر کنم .
سردار اشتری با بیان این که  مدیریت شهری اصفهان اقدامات ویژه ای برای فضا سازی و زیبا سازی این شهر برای ایجاد آرامش و نشاط ایجاد کرده و اصفهان را متفاوت تر کرده است تصریح کرد:  با توجه به اقدامات صورت گرفته مسافران و شهروندان در  اصفهان  احساس آسایش، آرامش و نشاط  می کنند.
وی  با اشاره به اینکه امسال بیش از سال گذشته نیروها برای هدایت مسافران و امنیت مسافران فعالیت می کنند، اظهار کرد: همچنین گشت های پیاده ، خودروها  و موتور سکیلت ها  نیز در سراسر کشور افزایش پیدا کرده است.
افزود: ایستگاه های پلیس راه ، ایستگاه های بازرسی و واحد های گشت در جاده ها نیز افزایش پیدا کرده است.
فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه با حضور نیروی انتظامی و همکاری مسافران حوادث نسبت به سال گذشته کاهش یافته است، ادامه داد: نسبت به سال گذشته تا به امروز ۳ درصد تلفات جاده ای و تصادفات کاهش پیدا کرده است.
اشتری با اشاره به اینکه  نیرو انتظامی در تمام نقاط مرزها ، جاده ها و شهر آماده ارائه خدمت هستند ، بیان کرد: بیش از ۳۰۰ هزار نفر نیرو ، پلیس افتخاری و نیروهای آماده باش نیز در ایام نوروز برای ارائه خدمات آماده باش هستند.
وی در ادامه اضافه کرد: وضعیت امنیتی درمرزها ، داخل شهر و جاده ها  مناسب و هیچ مورد ناامنی وجود نداشته است.
فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به نقاط پرتردد کشور ادامه داد: جاده های منتهی به مشهد، استان های شمالی ، اصفهان، فارس و خوزستان و استان های جنوبی پر تردد ترین مسیر ها بوده است.
اشتری با بیان اینکه  از طریق صدا سیما و رادیو پلیس راهور و مدیران مربوطه هشدارهای لازم برای جلوگیری از تصادفات به رانندگان ارائه می شود، خاطرنشان کرد: توقف خودروها نسبت به سال های گذشته کمتر بوده و این مهم نشان دهنده همکاری و رعایت کردن قوانین از سوی مسافران بوده است .
فرمانده نیروی انتظامی کشور بیشترین علت تصادفات خستگی رانندگان و عدم رعایت قوانین  و مقرارات رانندگی دانست، گفت:رانندگان نباید برای رسیدن به مقصد خود عجله کنند و باید به استراحت خود نیز اهمیت دهند همچنین سر نشینان باید با راننده همکاری های لازم را داشته باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب