امروز یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
15:46:10 - یکشنبه 9 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۶
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه نتایج اولیه آزمون دوره دکتری ۹۶، روز دوشنبه هفته آینده اعلام می‌شود، گفت: داوطلبان از روز شنبه، ۹ تا ۱۳ اردیبهشت ماه امسال فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران از جام جم ،آنلاین، حسین توکلی اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده نتیجه اولیه آزمون دوره دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز ۹۶ به صورت کارنامه تنظیم شد ه و کارنامه تمام داوطلبان شرکت‌کننده در جلسه آزمون، روز دوشنبه ۲۸ فروردین‌ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) در روز چهارشنبه، ۳۰ فروردین‌ماه ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

توکلی تاکید کرد: با توجه به ضوابط، داوطلبانی که بر اساس مفاد اطلاعیه‌ای که به همراه کارنامه آنها در روز دوشنبه ۲۸ فروردین‌ماه ۹۶ بر روی سایت این سازمان قرار خواهد گرفت، مجاز به انتخاب رشته شده باشند، می‌توانند برای پذیرش در کدرشته‌محل‌های دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی از روز شنبه، ۹ اردیبهشت‌ماه ۹۶ تا چهارشنبه ۱۳ همین ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) با رعایت مفاد مندرج در اطلاعیه منتشرشده نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته امتحانی مربوط اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان برای پذیرش در کدرشته‌های دانشگاه آزاد پس از مشاهده کارنامه که روز دوشنبه، ۲۸ فروردین‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود، می‌توانند به منظور انتخاب رشته در تاریخ تعیین‌شده به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند و پس از مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه دانشگاه مذکور نسبت به انتخاب کد رشته‌محل‌های تحصیلی مورد علاقه از کد رشته‌های امتحانی مربوط اقدام کنند.

وی تاکید کرد: لازم به ذکر است امکان انتخاب رشته و پذیرش برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در هر دو سایت امکان‌پذیر است.

آزمون دوره دکتری سال ۹۶ در روز جمعه، ششم اسفندماه ۹۵ در هفت گروه آموزشی و ۲۴۴ کدرشته امتحانی برای ۲۶۰ هزار و ۵۲۰ داوطلب برگزار شد که از این تعداد ۲۱۲ هزار و ۹۴۱ نفر در جلسه آزمون حاضر بودند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب