امروز یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
۱۸:۱۷:۴۷ - شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نتیجه غیر رسمی انتخابات مجلس شورای اسلامی دراصفهان
آخرین نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی اصفهان از زبان فرماندار
به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از ایمنا، فضل الله کفیل در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: در شهرستان اصفهان حدود ۵۰ درصد از افراد واجد شرایط رای دادن در این انتخابات شرکت کردند که بعد از شمارش و تجمیع ۶۴۵ صندوق از ۸۴۹ صندوق رای این نتایج به دست آمد. […]

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از ایمنا، فضل الله کفیل در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: در شهرستان اصفهان حدود ۵۰ درصد از افراد واجد شرایط رای دادن در این انتخابات شرکت کردند که بعد از شمارش و تجمیع ۶۴۵ صندوق از ۸۴۹ صندوق رای این نتایج به دست آمد.
حمیدرضا فولادگر
ناهید تاج الدین
مینو خالقی
حیدر علی عابدی
علیرضا آجدانی
احمد سالک
مسعود حمیدی طوفچی
مجید نادر الاصلی
کمال حیدری
مجتبی خیام نکویی
حسن کامران
عباس مقتدایی
نیره اخوان
محمد رضا ناصری دولت ابادی

وی اظهار کرد: تا ساعاتی قبل شمارش آراء در اصفهان ادامه داشت و ورود صورتجلسه های ۲۰۴ صندوق برای تجمیع آراء همچنان ادامه دارد که امیدواریم بتوانیم نتیجه آن را فردا صبح به صورت دقیق اعلام کنیم.
کفیل در زمینه احتمال کشیده شدن انتخابات به دور دوم نیز افزود: باید نتیجه همه صندوق ها اعلام شود و اگر افرادی حائز یک چهارم از آرا صحیح نشدند به دور دوم کشیده می شوند.
فرماندار اصفهان با تاکید بر این که انتخابات در شهرستان اصفهان در اتاق شیشه ای برگزار شد، ادامه داد: خوشبختانه هیچ گزارش تخلفی از انتخابات اصفهان در یافت نکردیم، اما چنانچه کسی اعتراض یا شکایتی داشته باشد می تواند ظرف مدت ۴۸ ساعت شکایت خود را به هیئت نظارت اعلام نماید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب