امروز سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
۲۱:۲۶:۲۴ - شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز عملیات اجرایی احداث باند دوم بطول ۳۴ کیلومتر در استان اصفهان با اعتبار ۲۱۰ میلیارد ریال/ لزوم احداث باند دوم دامنه –خوانسار- گلپایگان- خمین تا کمتر از ۲۴ ماه
در آئین کلنگ زنی احداث باند دوم دامنه- خوانسار- گلپایگان به سمت خمین این محور یکی از اولویتهای راهسازی جهت تسهیل در ارتباط بین شهرستانی و به منظور جلوگیری از تصادفات رخ به رخ معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان، عملیات اجرایی احداث باند دوم دامنه- خوانسار – گلپایگان –خمین بطول ۳۴ کیلومتر شامل احداث باند دوم دامنه- خوانسار بطول ۲۳ کیلومتر، احداث کمربندی وانشان بطول ۳ کیلومتر، احداث کمربندی سعیدآباد بطول ۶ کیلومتر و احداث محور درب امام زاده بطول ۲ کیلومتر با ۴۰ دستگاه ابنیه فنی آغاز گردید.

حجت اله غلامی مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان در حاشیه آئین کلنگ زنی این پروژه که با حضور علی بختیار نماینده مردم خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسئولین محلی و شهرستانی انجام شد گفت: یکی از پروژه های مصوب سفر ریاست جمهوری به استان اصفهان پروژه دامنه- خوانسار – گلپایگان به سمت خمین بوده که از سال ۹۳ شروع و تاکنون بخش هایی از محور عملیاتی و به بهره برداری رسیده و بخش های باقیمانده آن که شامل ۱۰ کیلومتر در شهرستان گلپایگان ، ۵ کیلومتر در شهرستان فریدن و ۱۹ کیلومتر در شهرستان خوانسار است با اعتبار پیش بینی شده به میزان ۲۱۰ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

وی در ادامه افزود: به موازات این محور پروژه های جانبی دیگری از جمله احداث میدان بیضی شکل در روستای ملازجان و ایجاد ارتباط عرضی روستای دوشخراط بین دو طرف محور به منظور عبور عرضی است که میدان ملازجان در صورت انتقال وجابجایی تیرهای برق موجود در محور در راستای محور سعید آباد به سمت گوگد انجام خواهد شد.

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان جلوگیری از تصادفات رخ به رخ و جلوگیری از تصادفات منجر به فوت را از جمله دلایل مهم احداث باند دوم در این محور عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به شرایط جوی حاکم در این دو شهرستان تلاش می شود تا با توجه به توانمندی پیمانکار این پروژه، بخش عمده ای از این عملیات تا پایان شهریور ماه سالجاری انجام و کل پروژه تا کمتر از ۲۴ ماه به بهره برداری برسد.

بختیار نماینده مردم شهرستان خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی نیزخاطر نشان کرد: یکی از مولفه های اصلی توسعه، موضوع راه است که به منظور توسعه شهرستانهای خوانسار و گلپایگان و خروج این دو شهرستان از بن بست احداث این محور یکی از اولویتهاست .

وی اظهار داشت: این پروژه از جمله پروژه های نیمه تمامی بوده که با اعتبارات تخصیص داده شده به آن و با همت اداره کل راه وشهرسازی، امسال به بهره برداری خواهد رسید .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب