امروز یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
12:33:11 - دوشنبه 11 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قدردانی فرمانده ناجا از اقدام شجاعانه ماموران پلیس اصفهان /ماموران پلیس تاسرحد جان از امنیت مردم پاسداری می کنند
 فرمانده نیروی انتظامی در پیامی از اقدام شجاعانه ماموران پلیس اصفهان در برخورد قاطعانه و قانونی با اراذل و اوباش و برهم زنندگان امنیت و آسایش مردم تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس استان اصفهان،ردار “مهدی معصوم بیگی”، در حاشیه عیادت از مامور مجروح شده در درگیری با افراد شرور و اراذل و اوباش منطقه گفت: در راستای تدابیر فرمانده نیروی انتظامی مبنی بر برخورد سریع و ضربتی با اراذل و اوباش و برهم زنندگان امنیت و آسایش مردم طرح های ویژه ای با نام ذوالفقار طراحی و به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این طرح ها با تلاش و زحمات شبانه روزی و مجاهدانه ماموران فرماندهی انتظامی استان اصفهان تعداد قابل توجهی از افراد شرور و قانون شکن دستگیر و تحویل مراجع قانونی شدند که این گونه اقدامات ضربتی باعث افزایش احساس امنیت و رضایتمندی بسیار در بین مردم استان شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این طرح ها تعدادی از ماموران پلیس استان برای مقابله با نا امن کنندگان امنیت مردم تا سرحد جان پیش رفتند افزود: در همین راستا یکی از کارکنان شجاع فرماندهی انتظامی استان اصفهان در درگیری با اشرار و اراذل و اوباش منطقه دچار مجروحیت شد.

سردار معصوم بیگی، از ارسال پیام تقدیر و تشکر فرمانده نیروی انتظامی از اقدام شجاعانه ماموران پلیس استان اصفهان در برخورد سریع و ضربتی با افراد شرور و قانون شکن و مخلان نظم و امنیت عمومی خبر داد و گفت: اقدام شجاعانه ماموران سخت کوش پلیس استان این پیام را به جامعه منتقل می کند که مردم مطمئن باشند فرزندانشان در ناجا تا سرحد جان بر سر امنیت ایستاده اند و اجازه قانون شکنی و قدرت نمایی و تعرض را به هیچ کس نخواهند داد.

گفتنی است، در بخشی از پیام سردار” اشتری”، فرمانده نیروی انتظامی به فرمانده انتظامی استان اصفهان آمده :خدمت به مردم ولایت مدار و شریف میهن اسلامی لوح افتخار زرین و پشتوانه گران سنگی است که خدمتگزاران در این نظام مقدس بدان مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا این ولی نعمتان بی توقع می گردد.

فرمانده ناجا در بخش دیگر این پیام اظهار داشت: گزارش برخورد قاطع و قانونی ماموران فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اراذل و اوباش در راستای برقراری امنیت مردم واصل گردید که اینجانب لازم می دانم از این اقدام شجاعانه ماموران و همچنین تلاش بی وقفه تیم های موثر در شروع مسئولیت فرماندهی شما تشکر و قدردانی کنم.#

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب