امروز سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
11:44:25 - چهارشنبه 3 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در 9 ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته صورت گرفت
افزایش میزان و تنوع تولید در ذوب آهن اصفهان
تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند در ۹ ماهه اول سال جاری ، افزایش میزان و تنوع تولید را نسبت به مدت مشابه سال گذشته رقم بزنند  .

به گزارش سرمایه گستران ، مهندس افضلی معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان ضمن بیان خبر فوق گفت : در نه ماهه سال جاری شاهد روند افزایش تولید در بخشهای مختلف نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم به این ترتیب که مقدار تولید نه ماهه در واحد تولیدات کک و مواد شیمیایی  ۸۸۹ هزار و ۴۹۱ تن بوده که حدود ۲۸ درصد افزایش تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است . در واحدآگلومراسیون مقدار تولید آگلومره  ۲ میلیون و ۲۸۹ هزار و ۹۶۴ تن بوده که حدود ۱۳ درصد افزایش را نشان می دهد . تولید در واحد کوره بلندها به میزان یک میلیون و ۷۵۳ هزار و ۴۱۲ تن چدن مذاب بوده که حدود ۴ درصد افزایش داشته است. در واحد فولادسازی یک میلیون و ۶۹۸ هزار و ۴۸۳تن شمش آماده تولید شده است که حدود ۳ درصد افزایش و جمع کل محصول نهایی به میزان ۱میلیون و ۶۳۴ هزار و ۶۲۰ تن بوده که حدود ۶ درصد افزایش داشته ایم.

معاون بهره برداری ذوب آهن به افزایش تنوع محصولات این شرکت اشاره کرد وگفت : در ۹ ماهه سال جاری به منظور پاسخ به نیازهای روز افزون بازار و به منظور توسعه سبد محصولات ، پروفیل های زیر در شرکت طراحی و تولید گردید :

–     ناودانی بال شیبدار سبک سایز ۲۰٫

–     کلاف های صادراتی با مارک فولاد سری SAE.

–     گرد فولادی سایز ۲۵۰ میلیمتر.

–     بیم بلانک .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب