امروز یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
۱۴:۴۳:۰۳ - دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صادرات اولین محموله میلگرد ذوب آهن اصفهان به انگلستان:
رشد ۱۴۵ درصدی ارزش صادرات محصولات ذوب آهن اصفهان
مهندس صادقی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از رشد ۱۴۵ درصدی ارزش صادرات محصولات این شرکت در ۹ ماهه سال ۹۶ نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد

به گزارش سرمایه گستران، وی با اشاره به صادرات حدود ۸۱۰ هزار تن از محصولات این شرکت در ۹ ماهه اول سال جاری تصریح کرد: میزان صادرات محصولات ذوب آهن اصفهان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از لحاظ وزن ۸۴ درصد و از لحاظ ارزش مالی ۱۴۵ درصد افزایش یافته است.

مهدی سرلک مدیر بازاریابی ذوب آهن اصفهان نیز ازصادرات اولین محموله میلگرد تولیدی این شرکت به انگلستان خبر داد وگفت: این محموله شامل پنج هزار تُن میلگرد به ارزش هر تن ۵۰۵ دلار می باشد که از طریق بندرعباس به مقصد لندن بارگیری شد.

وی افزود: پیش فروش این قرارداد ۲ ماه قبل به شرکت ذوب آهن اصفهان پرداخت شد و قرارداد دیگری نیز با این شرکت انگلیسی منعقد شده است.

مدیر بازاریابی شرکت ذوب آهن اصفهان اضافه کرد: براساس قرارداد جدید تا چندماه آینده دومین محموله میلگرد ذوب آهن اصفهان به وزن ۱۰ هزار تُن به انگستان صادر خواهد شد.

سرلک با بیان اینکه شرکت ذوب آهن اصفهان در حال مذاکره با خریداران انگلیسی برای قراردادهای بیشتر است، گفت: اولین بار است که میلگرد تولیدی شرکت ذوب آهن اصفهان به بازارهای یک کشور معتبر اروپایی راه می یابد و این حاصل تلاش یکسال اخیر صنعتگران ذوب آهن اصفهان است که توانستند زمینه ارتقای کیفیت محصولات تولیدی را افزایش و استانداردهای مورد نظر کشورهای اروپایی را به دست آورند.

سرلک از چین، تایلند، برمه، اندونزی، ویتنام، پاکستان، افغانستان، عراق، ترکمنستان، اردن، مصر، انگلستان، بلژیک، هلند، قطر، عمان و امارات عربی متحده به عنوان کشورهایی نامبرد که طی ۹ ماه گذشته محصولات فولادی و فرعی شرکت ذوب آهن اصفهان به آنها صادر شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب