امروز یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
۱۳:۴۳:۵۸ - شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معافیت سربازی، دریچه ای به سوی توانمندسازی خانواده های تحت حمایت 
۱۵۷ نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان از خدمات معافیت سربازی این نهاد بهره مند شدند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان گزارشی از وضعیت معافیت سربازی فرزندان مددجو در سال جاری ارائه کرد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل ازروابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، جلال یزدانی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد، بابیان اینکه این نهاد به‌منظور توانمندی خانواده‌های تحت حمایت خدمات متفاوتی ارائه می‌دهد، گفت: یکی از اقدامات امداد در این زمینه ارائه تسهیلات معافیت سربازی به‌منظور کمک به امرارمعاش خانوارهای مددجو است.

وی با اشاره به اینکه بر اساس مصوبات مجلس  شورای اسلامی در نه ماهه امسال ۴۵۶ نفر  از فرزندان مددجو از تسهیلات معافیت سربازی بهره مند شدند، افزود:حدود ۱۵۷ نفر از خدمت سربازی معاف و ۲۹۹ نفر نیز به نزدیک‌ترین مکان خدمتی محل سکونت خود منتقل شدند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه یکی از خدمات این نهاد حمایت از همسر و فرزندان سربازان نیازمند است گفت: این موضوع مشروط به نداشتن درآمد و تایید نیازمندی آن‌ها از سوی کمیته امداد است و از این طریق حمایت از خانوار تا پایان دوره خدمت سربازی سرپرست  ادامه خواهد داشت.

یزدانی در پایان هدف از اجرای این طرح را کمک به وضعیت اقتصادی و توانمندسازی خانوارها دانست و افزود: مهم‌ترین گروه‌های هدف،فرزندان پسر خانوارهای زنان سرپرست خانواری است که پس از معافیت سربازی  برای  ورود به بازار کار و کسب درآمد می‌تواند از تسهیلات حرفه‌آموزی و اشتغال کمیته امداد استفاده کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب