امروز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
۱۳:۴۰:۵۹ - یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار اصفهان:
پرستاران ضامن سلامتی و حفظ جان مردم هستند
شهردار اصفهان گفت: پرستاران فرشتگان مهربان و دلسوزی هستند که ضامن سلامتی و حفظ جان مردم هستند.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی با حضور در بیمارستان تخصصی خانواده و در جمع پرستاران شهر اصفهان افزود: پرستاران ویژ گی های حضرت زینب را دارند و به طور حتم سلامت  به عنوان حق بشری در جامعه تضمین می شود.

 وی با بیان این که پرستاران فرشتگان مهربان و دلسوزی  هستند که ضامن سلامتی و حفظ جان مردم هستند اذعان داشت: حضرت زینب(س) اسوه پرهیزگاری، صبر و استقامت است، بزرگ بانویی که با شهامت و شجاعت پرچم پرافتخار نهضت عاشورا را برافراشته نگاه داشت و تسلی بخش آلام بازماندگان قیام کربلا شد و اینگونه بزرگ پرستار حماسه حسینی لقب گرفت.

وی نقطه مشترک حضرت زینب (س) را  با پرستاران استقامت، صبوری و مهربانی برشمرد و تصریح کرد: پرستاران نیز در مقابل  رفتارهای نامناسب برخی از بیماران صبر پیشه می کنند و از خود مهربانی نشان می دهند  که این مهم یک کار مهم حقوق بشری است و ضمانتی برای سلامت بشری و انسان است .

شهردار اصفهان ضمن خسته نباشید به پرستاران شهر عنوان کرد:  پرستاران در کارنامه خود سلامت انسان ها را به یادگار می گذارند به همین دلیل به آنها لقب فرشته نجات می دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب