امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
۲۳:۳۳:۲۹ - شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توضیح شهرداری منطقه ۱۳درخصوص خودکشی یک کارمند زن
یک مقام مسئول در شهرداری منطقه ۱۳ تهران با تایید خبر خودکشی یکی از کارمندان زن شهرداری این منطقه گفت: دلیل این امر هنوز نامعلوم است و آنچه در رسانه ها تحت عنوان اخراج این زن عنوان شده به هیچ وجه صحت ندارد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از ایرنا؛این منبع آگاه در گفت و گو با ابراز تاسف از وقوع این حادثه افزود: روز سه شنبه ۱۱ اسفند یکی از پرسنل شرکتی شهرداری این منطقه با مراجعه به محل کار خود واقع در مجتمع ورزشی کوثر پس از اتمام ساعت اداری، خود را از پنجره سرویس بهداشتی طبقه دوم ساختمان به خیابان پرت کرد. 
وی با بیان اینکه ضربه ناشی از سقوط از بلندی منجر به فوت این زن نشده است، تصریح کرد: با حضور به موقع نگهبان ساختمان و نیروهای اورژانس، این فرد به بیمارستان منتقل شد.
این مقام مسئول شهرداری منطقه ۱۳ پایتخت خاطرنشان کرد: براساس شواهد، این زن در بیمارستان به هوش بوده و طبق اظهار شاهدان و همسر وی پس از دو ساعت بستری شدن بر اثر ایست قلبی فوت کرده است.
وی با رد شایعات مطرح شده در رسانه ها مبنی بر اینکه دلیل خودکشی این زن اطلاع از اخراجش از شهرداری تهران بوده، تاکید کرد: این موضوع به هیچ وجه صحت نداشته و تکذیب می شود.
این منبع آگاه یادآور شد: شهرداری منطقه ۱۳ تهران در حال پیگیری برای روشن شدن تمامی ابعاد این اتفاق از مبادی قانونی است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب