خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۱۱/۲۴ ۱۰:۰۲
شناسه خبر : 23248

کارگروه اندیشه ورز تعاون در اتاق تعاون استان اصفهان تشکیل گردید

رئیس اتاق تعاون استان اصفهان گفت: در راستای سیاست ها و ماموریت های بخش تعاون و ارتقاء جایگاه این بخش مهم در اقتصاد کشور، کارگروه اندیشه ورز در اتاق تعاون استان اصفهان تشکیل گردید. ...

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی اتاق تعاون استان اصفهان، حبیب ا… بهرامی اظهار داشت: به پیشنهاد اتاق تعاون استان و با تبادل نظر و همفکری با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان مقرر گردید بمنظور بررسی راهکارهای چگونگی تشویق و ترغیب مردم جهت تشکیل تعاونی و فعالیت در قالب تعاونی- حمایت از تشکیل، توسعه، نوسازی و بهسازی تعاونی ها- ارائه ایده برای مسائل مبتلا به حوزه های مختلف تعاون از طریق مطالعه و تحلیل پژوهش ها، کارگروه اندیشه ورز تعاون به ریاست مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و عضویت ریاست بانک توسعه تعاون، رئیس اتاق تعاون، نمایندگان اداره کل تعاون و اتاق تعاون و تعدادی از مدیران نخبه بخش تعاون استان و اساتید دانشگاه در اتاق تعاون استان تشکیل گردد.

بهرامی بیان داشت:آسیب شناسی علل رکود در تعاونی های تولیدی و خدماتی، تدوین چشم اندازها، سیاست ها و راهبردهای کوتاه مدت و بلندمدت بمنظور ارتقای جایگاه بخش تعاون در اقتصاد استان، مطالعه و تدوین طرح های استراتژیک، ارائه بسته های مدیریتی جامع و برنامه ریزی بمنظور برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی ترویجی جهت آشنایی فارغ التحصیلان دانشگاهی با مزایای فعالیت اقتصادی در قالب تعاونی از دیگر اهداف تشکیل این کارگروه می باشد.

وی افزود: دستور جلسات کارگروه با استفاده از مطالب و مشکلات احصاء شده در کمیسیون های تخصصی ده گانه اتاق تعاون که بازوی مشاوره ای اتاق می باشد، پس از بررسی در کمیته کارشناسی ذیل کارگروه تنظیم می گردد و رئیس اتاق تعاون مسولیت دبیری کارگروه را بعهده خواهد داشت.

رئیس اتاق تعاون استان در پایان خاطر نشان ساخت: امید است با پیش بینی های انجام شده و بررسی دقیق و کارشناسی مشکلات بخش تعاون و طرحهای مطروحه در این کارگروه شاهد ایجاد تحولی مثبت در بخش تعاون استان و رشد و شکوفایی این بخش مهم اقتصادی باشیم.