امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
۱۰:۲۲:۳۸ - سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخبار اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان :
بی احتیاطی راننده ۱۶ ساله مرگ سرنشین ۱۵ ساله را رقم زد/خرید خودرو از سایت دیوار بهانه ای برای سرقت بود
فرمانده انتظامی شهرستان نائین از واژگونی یک دستگاه سواری پیکان و فوت نوجوانی ۱۵ ساله و مجروحیت ۲ نوجوان ۱۶ ساله خبر داد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس اصفهان،سرهنگ”صادق کاظم زاد” گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان نائین از واژگونی یک دستگاه سواری پیکان مطلع و به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد در این حادثه رانندگی، راننده ۱۶ ساله یک سواری پیکان به علت تخطی از سرعت مطمئنه کنترل خودرو را از دست داده و موجب واژگون شدن آن شده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: متاسفانه در این سانحه سرنشین ۱۵ ساله خودرو فوت و راننده و دیگر سرنشین خودرو که هر دو ۱۶ ساله بودند به شدت مجروح شدند.

سرهنگ کاظم زاد در پایان توصیه کرد: والدین می بایست بر فرزندان خود نظارت داشته باشند و تحت هیچ شرایط وسیله نقلیه خود را در اختیار فرزندانی که به سن قانونی نرسیده اند و گواهینامه متناسب با آن وسیله نقلیه را ندارند قرار ندهید تا شاهد وقوع حوادث تلخ رانندگی نباشیم.

انهدام باند توزیع مواد افیونی در خمینی شهر

گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان “خمینی شهر” از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند ۴ نفره تهیه و توزیع کننده مواد افیونی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ”علی جعفری نژاد” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با کسب خبری مبنی بر فعالیت گسترده یک باند توزیع کننده مواد مخدر رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ جعفری نژاد افزود: در این راستا ماموران پس از یک سری تحقیقات گسترده پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه آنها شدند .

این مقام انتظامی تصریح کرد: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور بازداشت متهمان و بازرسی مخفیگاه آنها صادر شد که بلافاصله تیمی از ماموران ، به محل اعزام شدند و در یک اقدام ضربتی ضمن دستگیری ۴ متهم در بازرسی از مخفیگاهشان بیش از ۵۵ کیلوگرم هروئین کشف شد.

سرهنگ جعفری نژاد در ادامه افزود : در این راستا یک دستگاه خودروی پراید که جهت جابجایی مواد مخدر از آن استفاده می شد توقیف شد .

وی با بیان اینکه شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود پیرامون این موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند، گفت: با تلاش خادمان مردم در نیروی انتظامی شهرستان خمینی شهر محل ناامنی برای قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خواهد بود .

**خرید خودرو از سایت دیوار بهانه ای برای سرقت بود

 با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان ۲ سارق که با مراجعه به برنامه بازار و شیپور افرادی که قصد فروش خودرو را داشتند شناسایی واقدام به سرقت خودروی آنان می کردند شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ “ستار خسروی”  اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از همشهریان مبنی بر سرقت خودرو ی آنها توسط ۲ فرد ناشناس ، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام تحقیقات مشخص گردید ۲ سارق با مراجعه به برنامه دیوار و شیپور افرادی که قصد فروش خودرو خود را دارند شناسایی و با آنها تماس می گیرند و بعد از اینکه محلی برای ملاقات تعیین می کردند این دو نفر به بهانه چک خودرو سوار آن می شدند و در یک فرصت مناسب خودرو را سرقت می کردند.

سرهنگ خسروی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان با انجام یکسری اقدامات تخصصی موفق به شناسایی یکی از سارقان شدند و با هماهنگی قضائی او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه فرد دستگیر شده همدست خود ر ا نیز معرفی کرد افزود: دیگر سارق نیز در یکی از شهرستان های شرق استان شناسایی و در حالی که با خودرو سرقتی قصد فرار داشت توسط کارآگاهان غافلگیر و دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه در یکی از این سرقت ها مالک خودرو برای اینکه مانع از سرقت شود در خودرو را رها نکرده بود که به زمین برخورد و در حال حاضر در کما بسر می برد، افزود: در تحقیقات انجام گرفته سارقان به ۳ مورد سرقت خودرو در شهر اصفهان اعتراف کردند.

سرهنگ خسروی در پایان به همشهریان توصیه کرد:اگر قصد فروش خودرو یا هر وسیله دیگری را از طریق این سایت ها دارید باید محل ملاقات را خودتان تعیین کنید ، در محل ملاقات به تنهایی حاضر نشوید، اگر خریدار قصد چک خودرو را دارد کنار آن فرد داخل خودرو بنشینید و از تحویل مدارک خودرو به آنها خودداری کنید.

**جاساز ۱۰ کیلو گرم تریاک زیر صندلی های سواری سمند

 فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از کشف مقدار ۱۰ کیلو گرم تریاک در بازرسی ازیک سواری سمند و دستگیری ۲ سوداگر مرگ خبر داد.

سرهنگ “سهراب قرقانی” اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سمیرم حین کنترل و نظارت بر خودروهای عبوری از محور “آباده-سمیرم” به یک سواری سمند مشکوک و آن را متوقف کردند.

سرهنگ قرقانی افزود: در بازرسی از خودرو مقدار ۱۰ کیلو گرم تریاک که زیر صندلی های خودرو جاساز شده بود کشف شد .

این مقام انتظامی بیان داشت : در این رابطه ۲ سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ قرقانی در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد.

**کشف ۳۲ راس دام سرقتی در خمینی شهر

 فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از دستگری یک سارق حرفه ای احشام و کشف ۳۲ راس دام سرقتی خبر داد.

سرهنگ “علی جعفری نژاد” گفت:در پی وقوع چندین مورد سرقت احشام در شهرستان خمینی شهر ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

وی بیان داشت : ماموران پلیس آگاهی با انجام یکسری کارهای تخصصی و اقدامات خاص موفق شدند سارق را شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت : فرد دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبرو شد به بزه انتسابی اعتراف و در مخفیگاه او ۳۲ راس دام سرقتی کشف شد.

سرهنگ جعفری نژاد افزود: در این رابطه پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان به دامداران توصیه کرد: از ورود افراد غریبه که تحت عنوان مشتری دام به شما مراجعه می کنند به محل نگهداری احشام خودداری کنید، به نگهبانان و گارگران آموزش داده شود که هر گونه موارد مشکوک را سریعا به پلیس اطلاع دهند ،هر چند وقت به صورت غیر مترقبه در طول شبانه روز از نگهبان ها بازدید وسرکشی نمایند ، آمار احشام هر روز و هر شب کنترل شود ، از دادن هر گونه اطلاعاتی اعم از تعداد نگهبان ها و احشام به افراد ناشناس خودداری شود .

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب