امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
۱۰:۰۴:۴۳ - چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار اصفهان:
شهروندان در طرح تفکیک از مبدا پسماند نقش اساسی دارند/ استانداردهای لازم باید در کارخانه کمپوست رعایت شود
شهردار اصفهان گفت: شهروندان در طرح تفکیک از مبدا پسماند نقش اساسی دارند و می توانند شهرداری  را در خدمت رسانی بهتر در روزهای پایانی سال همراهی کنند.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان،قدرت الله نوروزی در بازدید از سازمان پسماند و کارخانه کمپوست افزود: فعالیت در محل کارخانه کمپوست بسیار سخت و متفاوت است و مدیریت جدید شهری سعی دارد استانداردهای مورد نیاز را در اینجا اعمال کند.

وی با اشاره به بازدید ۱۵ سال پیش خود از کارخانه کمپوست اذعان داشت: بخش هایی در این مدت به کارخانه کمپوست اضافه شده و توسعه یافته است.

شهردار اصفهان گفت: باید در کارخانه کمپوست و در زمینه پسماند مباحث بهداشتی و استانداردها رعایت شود.

وی با بیان این که در زمینه پسماند باید محیط  پاک، سالم و بهداشتی ایجاد شود تا آسیبی به سلامت مردم وارد نشود اظهارداشت: شهرداری اگر چه که در سازمان پسماند سعی دارد تولید برق از پسماند و سطح این سازمان  را ارتقا دهد اما از همه مهمتر به دنبال ایجاد محیط سالم و مهیا کردن زندگی شرافتمندانه برای افرادی است که در اینجا مشغول به فعالیت هستند .

 وی  در ادامه از شهروندان خواست طرح تفکیک از مبدا پسماند با مشارکت جدی اجرا کنند  تا شاهد اصفهانی زیبا، آباد، پاک و سرسبز باشیم .

شهردار اصفهان با تاکید بر این که شهروندان نقش اساسی در اجرای طرح تفکیک از مبدا دارند عنوان کرد: شهروندان با تفکیک زباله‌های‌ تر و خشک شهری نقش اساسی دارند  اگر همشهریان این تفکیک را انجام دهند و پسماند را به طور مجزا تحویل بدهند بسیاری از مسایل حل شده و کمک به شهرداری در ایام پایانی سال کرده اند به طوری که با این اقدام کیفیت خدمت رسانی بیشتر می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب