امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
۱۲:۳۲:۲۷ - چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري اصفهان مطرح کرد:
تقویت آموزش ها سرلوحه اقدامات سازمان آتش نشانی اصفهان
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: در صورتیکه آموزش را سرلوحه فضای سازمانی خود و شهر اصفهان قرار بدهیم به طور قطع مردم کمتر دچار حوادث می شوند.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباط رسانه ای شهرداری اصفهان، جلسه شورای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با حضور شهردار اصفهان، اعضاء شورای اسلامی شهر اصفهان، معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان و تنی چند از اعضای هیات مدیره این سازمان برگزار شد.  

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه جلسه پرباری با حضور شهردار اصفهان برگزار و نکات بسیار خوبی در آن مطرح شد، اظهار کرد: در این جلسه قرار بر این شد موضوع آموزش ها با جدیت بیشتری پیگیری و تقویت شود.

وی سیاست آتش نشانی را بر مبنای جلوگیری از وقوع آتش سوزی دانست و تصریح کرد: باید روی مدیریت ریسک به جای مدیریت بحران کار کرد. در صورتیکه آموزش را سرلوحه فضای سازمانی خود و شهر اصفهان قرار بدهیم به طور قطع مردم کمتر دچار حوادث می شوند که به همین دلیل نیاز است روی رشد فرهنگ ایمنی کار شود.

وی با بیان اینکه ۵۳ میلیارد تومان بودجه مصوب سازمان برای سال آینده در نظر گرفته شد، افزود: همچنین قرار است تعدادی نیرو برای سازمان آتش نشانی جذب شود.             

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب