امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
۲۲:۴۱:۴۸ - یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باید شان، منزلت و احترام مددجویان در این سازمان بیش از پیش حفظ شود
دکتر مهرعلیزاده اظهارداشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) ماموریت و مسئولیت اجتماعی بزرگی را بر عهده دارد و باید شان، منزلت و احترام مددجویان در این سازمان حفظ شود.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار مدیرکل و معاونین کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهارداشت: مسائل مربوط به امور خیریه و خیرات در کشور ریشه دار است و باید این ظرفیت های اجتماعی و روندی که مبانی اعتقادی دارد حفظ شود.
استانداراصفهان سنت صدقات و زکات را بسیار مهم و دارای ریشه ی قرآنی خواند و افزود: اهمیت ، ساختار و سازمان قوی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با همه ابعاد از بسیاری از وزارتخانه ها بیشتر است و باید تلاش شود شان، منزلت و احترام مددجویان در این سازمان بیش از پیش حفظ شود.
مهرعلیزاده کمیته امداد را سازمانی با اثرگذاری اجتماعی و با سابقه ی دیرینه برشمرد و افزود: این سازمان با ایجاد اشتغال و کمک به محرومان جامعه یک ماموریت و مسئولیت اجتماعی بزرگی را بر عهده دارد.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان نیز در این دیدار اظهارداشت: حرکت و پویایی مدیریت ارشد استان در زمینه اشتغال، آب و مسائل زیست محیطی ستودنی است.
شیران با اشاره به عملکرد کمیته ی امداد اظهارداشت: بیش از صد هزار خانواده در استان تحت حمایت این کمیته هستند و تسهیلات اشتغال زایی این سازمان طی دو سال گذشته مطلوب بوده است.
حمید رضا شیران افزود: در سال گذشته ۸۳ میلیارد تومان کمک های مردمی برای کمک به محرومان و مستمندان جمع آوری شده است.
گفتی است استاندار اصفهان در قالب جشن نیکوکاری و در آستانه ی سال نو مبلغ یکصد میلیون ریال را برای کمک به محرومان اهدا نمود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب