خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۱/۱۷ ۲۰:۳۱
شناسه خبر : 23536

تأکید بر تربیت نیروی انسانی ماهر و نیمه ماهر مورد نیاز بنگاههای اقتصادی صنایع و صنوف به منظور تولیدملی و ایجاد اشتغال پایدار

این نشست با حضور اصغر برشان دبیر اجرایی خانه کارگر اصفهان و عضو شورای اسلامی شهر اصفهان، امانی پور مسئول امور اعضاء و آموزش و جمعی از اعضای خانه کارگر برگزار شد، ...

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، در این نشست که با حضور اصغر برشان دبیر اجرایی خانه کارگر اصفهان و عضو شورای اسلامی شهر اصفهان، امانی پور مسئول امور اعضاء و آموزش و جمعی از اعضای خانه کارگر برگزار شد، ابوطالب جلالی مدیر کل استان، ضمن عرض تبریک سال۱۳۹۷، خواستار تعامل و همکاری هرچه بیشتر بین دومجموعه شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با اشاره به شعار سال ۱۳۹۷ که از سوی مقام معظم رهبری سال  “حمایت از کالای ایرانی” نامگذاری شده است، بر تربیت نیروی انسانی ماهر و نیمه ماهر مورد نیاز بنگاههای اقتصادی صنایع و صنوف به منظور تولیدملی و ایجاد اشتغال پایدار تأکید کرد.

ابوطالب جلالی در ادامه در خصوص بهره برداری دانشجویان خانه کارگر از امکانات و فضاهای فنی و حرفه ای، انتقال تجهیزات مازاد به کارگاههای خانه ی کارگر، صدور تأئیدیه برای حرفه های کوتاه مدت، فراهم نمودن امکان حضور در آزمون های ادواری و دریافت گواهینامه های مهارتی، فراهم نمودن شرایط بهره مندی از امکانات در شهرستان ها جهت برگزاری دوره های آموزشی قول مساعد داد.

در پایان پس از گفتگو و تبادل نظر مقرر گردید تعامل و همکاری مطلوب و هدفمندی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و خانه کارگر در سال جدید صورت پذیرد.