امروز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
۱۱:۵۸:۲۵ - چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عباسعلی قصاعی بنیانگذار صنایع چینی زرین ایران :
پشتکار و انضباط دو ویژگی مهم کارآفرینان موفق  است
هفدهمین رویداد در مسیر موفقیت شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی با حضور عباسعلی قصاعی بنیانگذار صنایع چینی زرین در سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

سرمایه گستران – سید عبدالوهاب سهل آبادی رییس اتاق بازرگانی اصفهان در این  رویداد گفت:مهندس قصاعی از فعالان اقتصادی خوشنام و توانمند در عرصه ملی و بین المللی که توانسته نقش مهمی در تولید و صنعت ایفا کند .

وی از مسوولین دولتی خواست که در همایش ها و سمینارهایی از قبیل در مسیر موفقیت حضور پیدا کنند و از نزدیک دیدگاه ها و نظرات بخش خصوصی را بشنود و افزود:کارآفرینان موفق می توانند به دولت و مسوولین در اتخاذ تصمیمات  اقتصادی کمک کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار اجرایی شدن مصوبات ویژه رییس جمهور در زمینه اشتغال زایی و توافق داخلی کارفرما و کارگر  شد و گفت: با وجود تصویب پیشنهاد سه ماه رییس جمهور مبنی بر توافق کارفرما و کارگر در واحدهای صنفی هنوز به استان ها ابلاغ نشده است .

کار را برای کار باید انجام داد نه برای پول

عباسعلی قصاعی بنیانگذار صنایع چین زرین ایران در این رویداد گفت:تولید چینی در خانواده اینجانب به دو نسل گذشته در نطنز بر می گردد و پس از بازگشت از آلمان و تحصیل در رشته مهندسی سرامیک سال ۱۳۶۳ فاز نخست چینی زرین ایران را در مبارکه اصفهان راه اندازی کردم .

وی نظم و پشتکار را دو عامل موفقیتش در ۴۰ سال فعالیت اقتصادی خود برشمرد و گفت: کارافرین با ایجاد نظم در واحد تولید و توزیع خود و پشتکار و ممارست می تواند به موفقیت های پیوسته دست پیدا کند .

وی تاکید کرد:کار را برای کار باید انجام داد نه برای پول ،کار خوب پول خوب هم به ارمغان می آورد .

قصاعی توجه به کیفیت محصولات،نظم  در کار و آموزش مداوم نیروی انسانی را یکی از رموز موفقیت چینی زرین ایران برشمردوگفت:انضباط در کار یکی از مهمترین عوامل توسعه یک واحد تولیدی است.

وی صادرات را یکی از بخش های مهم چینی زرین برشمرد و گفت:در حال حاضر به کشورهای اروپایی از جمله فرانسه ،اسپانیا و آلمان صادرات داریم و قبل از تحریم های اقتصادی به آمریکا نیز صادرات داشتیم .

وی توجه به حفاظت  از محیط زیست را یکی از اهداف این مجموعه تولیدی برشمرد و گفت:تمام پساب کارخانه پس از تصفیه به چرخه تولید باز می گردد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران عمل به استانداردهای ایزو را یکی از دغدغه های این مجموعه تولیدی برشمرد و گفت:توجه به کیفیت ،ایمنی کار و رضایت مشتری همواره در قالب ایزو های ۱۸۰۰۱ ،۹۰۰۱ و ۱۴۰۰۱ مورد توجه این مجموعه است .

رییس انجمن صنایع چینی ایران تصریح کرد:فعال اقتصای باید پشت کارش از جلوی کارش بهتر باشد یعنی واحد تولیدی اش  از واحد توزیع اش بهتر باشد.

وی در بخش از سخنان خود با اشاره به حواشی پیرامون برجام گفت:برای محفاظت از پیامدهای برجام باید اقتصاد کشور مستحکم و قوی باشد و این مهم جز با همراهی سیاستمداران و زمینه سازی برای فعالیت فعالان اقتصادی و کارافرینان ممکن نمی شود.

وی تاکید کرد:فعالان اقتصادی بایستی بوسیله بالهای سیاست گذاران به  پرواز  درآیند یعنی اینکه سیاست باید از اقتصاد حمایت کند .

قصاعی با اشاره به بالا بودن نرخ بهره بانکی گفت: تولید در کشور ۲۰ درصد سود نمی دهد که بخواهد ۲۵ درصد تسهیلات بانکی بپردازد و باید این چرخه اصلاح شود.

در پایان این رویداد تندیس در مسیر موفقیت از سوی امیر کشانی رییس شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی به این کارآفرین برجسته اهدا شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب