امروز پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
۱۲:۲۳:۰۴ - شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در ماه مبارك رمضان
پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر تا ساعت ۲۴ باز است
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان از سرویس دهی پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر تا ساعت ۲۴ در ماه مبارک رمضان خبر داد و اعلام کرد: شرکت اتوبوسرانی اصفهان نیز در اوقات منتهی به اذان ظهر و مغرب، تعداد ناوگان خود را تقویت می‌کند تا در این ایام سرویس دهی بهتری به شهروندان داشته باشد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علیرضا صلواتی اظهار کرد: هر ساله با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، حجم ترافیک عصرگاهی افزایش می‌یابد، زیرا شمار بسیاری از شهروندان قصد دارند تا قبل از اذان مغرب خود را به مقصد برسانند و همین امر تمرکز حجم ترافیک در ساعات خاصی از روز را افزایش می دهد.

وی افزود: در این راستا ناوگان اتوبوسرانی در اوقات منتهی به اذان ظهر و مغرب تعداد ناوگان خود را تقویت می‌کند تا خدمات بهتری به شهروندان ارایه دهد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان ادامه داد: در این ایام همچنین پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر تا ساعت ۲۴ باز است و پلیس راهور نیز در اوقات اوج ترافیک، نیروهای خود را افزایش داده و تدابیر خاصی را برای کنترل وضعیت ترافیکی اعمال می کند.

وی یادآور شد: در شب های قدر نیز اتوبوسرانی اصفهان به منظور جابه جایی شهروندان به مکان های برگزاری مراسم لیالی قدر، سرویس دهی های ویژه ای از میادین اصلی شهر انجام خواهد داد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب