امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
14:20:39 - دوشنبه 28 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
    با هزینه ای بالغ بر ۵/۶ میلیارد ریال هادی  پر ظرفیت بر روی خط ۶۳ کیلوولت آبشار – مشتاق نصب گردید
به منظور افزایش میزان انتقال انرژی الکتریکی در مواقع پیک بار از پست ۲۳۰ کیلوولت آبشار به مرکز شهر اصفهان ، هادی پر ظرفیت تولید داخل بر روی خط ۶۳ کیلو ولت آبشار – مشتاق نصب و برقدار گردید.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان، مهندس علی اسلامی معاون بهره برداری این شرکت ، هادی پر ظرفیت مذکور با مشخصات Oriole/ACSS-MS را تولید داخل عنوان کرد و گفت : این هادی جایگزین هادی ولف با قدمت بیش از سی سال بر روی خطوط ۶۳ کیلو ولت آبشار –مشتاق به طول حدود ۷ کیلومتر طی مدت یک ماه گردید.

 مهندس اسلامی افزود:  با توجه به نیاز به افزایش ارتفاع در محل اتوبان آبشار جهت تعویض هادی مذکور یک عدد دکل CC با خاموشی کامل پست ۶۳ کیلو ولت مشتاق به صورت شبانه نصب گردید.

معاون بهره برداری برق منطقه ای اصفهان اذعان داشت: کلیه کلمپ ها و اتصالات تجهیزات دو بی خط مذکور در پست آبشار نیز تامین و تعویض گردید و با نصب این هادی که بر اساس شرایط استقامت دکل های موجود انتخاب شده بود ظرفیت خط بیش از ۵۰ درصد افزایش یافت.

شایان ذکر است پروژه مذکورتحت نظر مجری طرح بهینه سازی شبکه های انتقال و فوق توزیع معاونت بهره برداری انجام پذیرفته و مشاوره طرح و نظارت پروژه با شرکت مهندسین دانشمند و اجرای عملیات سیم کشی توسط شرکت سامان پویان آریا  بوده و جهت کل طرح شامل خرید ، اجرا و خدمات مهندسی حدود  ۵/۶ میلیارد ریال هزینه شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب