امروز یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
۱۰:۳۴:۴۸ - سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مصرف دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون مترمکعب گاز در خراسان رضوی
 مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در سه ماه نخست امسال ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون متر مکعب گاز در این استان مصرف شد که نسبت به مدت مشابه پارسال هشت درصد افزایش دارد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل ازروابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سیدحمید فانی ۴۱ درصد مصرف گاز سه ماه نخست امسال را مربوط به بخش نیروگاهی عنوان کرد و افزود: نیروگاه نیشابور با ۳۰۶ میلیون، فردوسی با ۲۷۴ میلیون و توس با ۲۰۵ میلیون مترمکعب بیشترین میزان مصرف گاز طبیعی را داشته اند.

وی با بیان اینکه با گازرسانی های انجام شده به مناطق مختلف استان به تامین گاز پایدار رسیده ایم، افزود: در ادامه نهضت گازرسانی، امسال بطور میانگین در هر روز یک روستا و ۲ واحد صنعتی در استان گازرسانی خواهد شد.

وی با اشاره به اتصال یک شهر و ۳۶۵ روستای استان به شبکه گاز در سال گذشته، اظهار کرد: خراسان رضوی با دارا بودن ۲۹ هزار و ۵۷۲ کیلومتر شبکه گازرسانی رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.

فانی خاطرنشان کرد: هم اکنون از ۲ هزار و ۵۳۰ روستای واجد شرایط بهره مندی از نعمت گاز، یک هزار و ۷۹۹ روستا گازدارند و شمار مشترکان روستایی و شهری استان به ۲ میلیون و ۱۴۱ هزار مورد رسیده که از این تعداد یک میلیون و ۷۲۷ هزار مشترک شهری و ۴۱۴ هزار مشترک روستایی هستند. ۱۲ هزار و ۷۸۳ مشترک صنعتی عمده و جزء نیز در خراسان رضوی از سوخت گاز استفاده می کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب