امروز دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
۹:۴۷:۰۰ - چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در 3 ماهه اول سال جاري صورت پذيرفت:
ارائه بیش از ۲ میلیون نفر –ساعت آموزش های مهارتی در بخش دولتی
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از ارائه ۲ میلیون و ۳۵۷ هزار و ۰۶۱ نفر -ساعت آموزش های مهارتی در سه ماهه اول سال جاری در بخش دولتی خبر داد.

به گزارش  سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ، ابوطالب جلالی مدیر کل استان در تشریح این خبر افزود: آموزش‌های مهارتی یکی از ابزار‌های مورد نیاز برای توسعه اشتغال در سطح جامعه محسوب و توانمند‌سازی نیروی انسانی با استفاده از این آموزش‌ها امکان‌پذیر می باشد، اصفهان نیز یکی از استان‌های صنعتی در سطح کشور تلقی می‌شود که ارتقای سطح مهارتی افراد برای اشتغال در بخش‌های صنعت در استان امری مهم و ضروری تلقی می‌شود، در این راستا آموزش فنی و حرفه‌ای استان همه ساله با تمام توان نسبت به ارائه آموزش‌های مهارتی به متقاضیان اقدام می‌کند.

وی افزود: در سه ماهه ی اول سال ۱۳۹۷ این اداره کل عملکردی به میزان ۲ میلیون و ۳۵۷ هزار و ۰۶۱ نفر –ساعت آموزش های مهارتی در بخش دولتی داشته است.

جلالی بیان داشت: این آموزش ها در حوزه های مراکز ثابت شهری، واحدهای سیار شهری، آموزش روستایی، آموزش در صنایع، زندان، پادگان، جوار دانشگاهی، سکونت گاهها و مهارت آموزی در محیط کار واقعی اجرا گردیده که بیشترین آموزش مربوط به مراکز ثابت با ۱ میلیون و ۳۶۲ هزار و ۳۶۳ نفر- ساعت بوده است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با اشاره به عملکرد مراکز آموزش فنی و حرفه ای، اقدامات صورت پذیرفته تاکنون را در حوزه دولتی در خوشه خدمات ۳۲ درصد، صنعت ۴۲ درصد، فرهنگ و هنر ۱۵ درصد و کشاورزی ۱۱ درصد اعلام نمود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب