امروز دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
۹:۴۴:۰۳ - چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد اصفهان خبر داد:
پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی بیش از ۱۱ هزار خانوار
بیش از ۱۴ میلیارد و ۵۳۳ میلیون تومان در سال ۹۶ توسط کمیته امداد اصفهان برای پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی ۱۱ هزار و ۱۰۱ نفر از مددجویان هزینه شد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد اصفهان گزارشی از پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان ارائه کرد.

به گزارش  سرمایه گستران و به نقل از کمیته امداد، جلال یزدانی، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان بابیان اینکه حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان باهدف بهره‌مندی آن‌ها از مزایای مستمری بازنشستگی پرداخت می‌شود، گفت: زنان سرپرست خانوار با رسیدن به ۵۵ سالگی و داشتن حداقل ده سال سابقه بیمه، مستمری بازنشستگی تأمین اجتماعی را دریافت می‌کنند و بر همین اساس کمیته امداد زنان سرپرست خانوار بالای ۴۵ سال را تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار می‌دهد تا بعد از گذر ۱۰ سال و بهره‌مندی از مزایای مستمری آن از چرخه حمایت این نهاد خارج شوند.

یزدانی بابیان اینکه کمیته امداد همه راه‌هایی که به ایجاد درآمد پایدار و قابل‌قبول برای نیازمندان تحت حمایت منتهی می‌شوند را شناسایی و برای آن برنامه‌ریزی کرده است، گفت: مجریان طرح‌های اشتغالی که با رسیدن به درآمد معادل حداقل حقوق مصوب وزارت کار مستمری آن‌ها قطع می‌شود هم مشمول پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی توسط این نهاد می‌شوند.

وی بابیان اینکه حق بیمه تأمین اجتماعی ۱۱ هزار و ۱۰۴ خانوار در سال گذشته توسط این نهاد پرداخت شد، گفت: هفت هزار و ۳۰۱ زن سرپرست خانوار و سه هزار و ۸۰۳ خانوار مجری طرح‌های اشتغال از مزایای بیمه تأمین اجتماعی بهره‌مند شدند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد اصفهان با اشاره به هزینه ۱۴ میلیارد و ۵۳۳ میلیون تومانی این نهاد درزمینهٔ پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان در سال ۹۶ گفت: این نهاد به شکل میانگین برای هر زن سرپرست خانوار ماهیانه مبلغ ۷۰ هزار تومان و برای هر خانوار مجری طرح‌های اشتغال ماهیانه ۱۵۰ هزار تومان به‌عنوان حق بیمه در سال ۹۶ به‌حساب سازمان تأمین اجتماعی واریز کرد.

شیران در انتها ضمن دعوت از مردم نیکوکار و خیران گران‌قدر اصفهانی برای کمک به این نهاد درزمینهٔ حمایت از نیازمندان، گفت: صاحبان صنایع، کارفرمایان و کارآفرینان می‌توانند با استخدام و به‌کارگیری مددجویان علاوه بر اجر اخروی از بسته تشویقی کمیته امداد اصفهان بهره‌مند شوند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب