امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
۱۲:۵۸:۵۶ - شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رييس اداره سنجش و ارزشيابي مهارت اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان خبر داد:
حضور بیش از ۳۱ هزار نفر در آزمون های استان در سه ماهه اول سال۱۳۹۷
رییس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از حضور ۳۱ هزار نفر در آزمون های الکترونیکی، هماهنگ، تفاهم نامه، صنعت ساختمان، ادواری، اصناف و آزمون متقاضیان تمدید و تعویض در سه ماهه اول سال ۱۳۹۷ خبر داد.

به  گزارش  سرمایه گستران ازروابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، مسعود دانشمند رییس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل در تکمیل این خبر افزود: در راستای اجرای آزمون های کتبی به صورت الکترونیکی از سند راهبردی مهارت و فناوری و همچنین ابلاغ دستورالعمل در سالجاری تعداد  ۱۶ هزار و ۳۶۴ نفر در آزمون های الکترونیکی در محل سالنهای سنجش الکترونیک استان اصفهان شرکت نموده اند.

دانشمند بیان داشت: همچنین تعداد ۱۲۴۰ نفر در آزمون های کتبی هماهنگ، تعداد ۹۸۱ نفر در آزمونهای تفاهم نامه صنایع دستی و قالی بافی، تعداد ۱۰۴۵ نفر در آزمونهای صنایع ساختمان، ۵ هزار و ۱۰۰ نفر در آزمونهای ادواری و ۵۴۶ نفر در آزمون های اصناف  شرکت نموده اند که در مجموع ۳۱ هزار و ۸  نفر در سه ماهه اول سال ۹۷ در آزمون شرکت نموده اند. در این مدت تعداد ۸۶۷۷ گواهینامه صادر و توزیع شده است.

دانشمند افزود: در راستای به روز رسانی و ارتقاء بانک سوال و پروژه محور نمودن آزمونها تعداد ۳۲۰۰ سوال کتبی و ۳۰۰ پروژه عملی طراحی و وارد بانک سوال ملی کشوری گردیده است .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب