امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
۱۱:۱۷:۵۹ - شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احتمال ممنوعیت تردد خودروهای تک سرنشین، یک روز در هفته
شهردار اصفهان از احتمال تعیین یک روز در هفته به منظور اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروهای تک سرنشین در سطح شهر خبر داد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، دکتر قدرت الله نوروزی با بیان این که این طرح در دست بررسی است و پس از اخذ نظرات کارشناسی و مصوبات لازم اجرا خواهد شد، افزود: البته در اجرای چنین طرحی بیش از هر چیز به مشارکت مردم و فرهنگسازی نیاز است چراکه بدون مشارکت مردم این طرح به نتیجه نخواهد رسید.

وی تأکید کرد: امیدواریم قبل از همه این ها، تک تک ما به استقبال چنین طرحی برویم تا بتوانیم مسأله ترافیک و آلودگی هوا را حل کنیم و امیدوارم مردم توجه ویژه ای به این طرح داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری نود و هفتمین نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در مشهد مقدس گفت: ارایه بهترین پیشنهاد به دولت و مجلس برای توسعه درآمدهای پایدار شهری از محورهای این نشست بود.

شهردار اصفهان ادامه داد: این نشست نتایج خوب و ارزشمندی به همراه داشت. امیدوارم با حمایت دولت و مجلس، فضایی ایجاد شود تا با اصلاح قوانین و وضع مقررات جدید، شهرداری ها بتوانند به سوی درآمدهای پایدار حرکت کنند چراکه در حال حاضر به دلیل رکود در بخش ساخت و ساز، درآمد شهرداری ها در وضعیت مناسبی نیست از این رو شهرداری ها باید به سمت ایجاد درآمدهای پایدار حرکت کنند تا بتوانند کیفیت خدمت رسانی به مردم را افزایش دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب