امروز پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
۹:۳۷:۱۶ - دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری ارتقای کیفیت زندگی شهروندان را به دنبال دارد
شهردار اصفهان گفت: سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری فرصت مناسبی است تا در زمینه مدیریت شهری و شهرسازی برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان استفاده شود.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی در سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری با اشاره به برگزاری دو رویداد بین‌المللی در اصفهان اظهار کرد: کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به‌طور هم‌زمان در اصفهان در حال برگزاری است که نشان می‌دهد این شهر ظرفیت رویدادهای بیشتری در عرصه‌های جهانی دارد.

وی با اشاره به وجود پنج دانشگاه مادر، بیش از ۳۰ دانشگاه غیرانتفاعی و چندین دانشگاه آزاد در استان خاطرنشان کرد: شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان سابقه خوبی در کشور دارد و می‌توان با استفاده از ظرفیت پارک‌های علم و فناوری در اداره امور شهر استفاده کرد.

شهردار اصفهان ادامه داد: سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری فرصت مناسبی است تا در مباحث مدیریت شهری و شهرسازی برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان استفاده کنیم.

نوروزی تصریح کرد: برگزاری این کنگره در اصفهان فرصتی است تا علاوه بر مباحث علمی، در حاشیه آن با شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علم و فناوری سایر کشورها نیز آشنا شد و از تجربیات علمی آن‌ها برای اداره شهر استفاده کرد.

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری از دوم تا پنجم سپتامبر ۲۰۱۸(۱۱ تا ۱۴ شهریور ۱۳۹۷) با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در شهر اصفهان در حال برگزاری است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب