امروز پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
۱۲:۱۲:۰۶ - دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار اصفهان در بازدید از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره:
جشنواره سی و یکم نگاه روشن تری به سینمای کودک و نوجوان دارند
شهردار اصفهان در حاشیه بازدید در ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان گفت: جشنواره سی و یکم از فضای گسترده تری نسبت به قبل برخوردار است و تیمی که متولی اداره جشنواره شده اند، نگاه روشن تری به سینمای کودک و نوجوان دارند.

به گزارش سرمایه گستران  از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان؛ قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان شامگاه یکشنبه ۱۱ شهریور در حاشیه بازدید از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره بیان کرد: خوشبختانه تبلیغات و اطلاع‌رسانی در سطح شهر موفق عمل کرده و با مصاحبه هایی که با مسئولان در رسانه ها منتشر شده، کودکان و خانواده ها از این رویداد بین المللی آگاه شده اند.
وی با بیان اینکه بازدید از ستاد اطلاع رسانی نشان داد که اصفهان در بعد ملی و بین المللی دیده شده است، ادامه داد: انعکاس اخبار در رسانه های بین المللی نشان می‌دهد که جشنواره فیلم کودک و نوجوان پیام خود را به همه جهانیان می رساند و امید است با دائمی شدن این جشنواره در اصفهان، جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان بتواند ارزش های خود را نهادینه کند.
شهردار اصفهان درباره تفاوت های جشنواره امسال با دوره های گذشته گفت: جشنواره سی و یکم از فضای گسترده تری برخوردار است و تیمی که متولی اداره جشنواره شده اند، نگاه روشن تری به سینمای کودک و نوجوان دارند.
نوروزی افزود: فیلمسازانی از بیش از ۷۰ کشور متقاضی حضور در این جشنواره بوده اند و این نشان می دهد وضعیت جشنواره امسال با گذشته تفاوت دارد.
سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان به دبیری علیرضا رضا داد تا ۱۴ شهریور ماه در اصفهان ادامه دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب