امروز پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
۱۲:۱۴:۱۳ - دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بزرگترین ایستگاه  CNGکشور در نایین راه اندازی شد
  “ایستگاه مادر ” به منظور تامین گاز شش منطقه در شرق اصفهان با ظرفیتی بالغ بر ۱۰ هزار متر مکعب بر ساعت در شهرستان نایین همزمان با آخرین روز هفته دولت راه اندازی و به بهره برداری رسید.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت گفت: در فضایی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع ایستگاهی برای  گازرسانی به شش منطقه  خور، جندق، انارک، فرخی و دو روستای چوپانان و چاه ملک  با اعتباری بالغ بر ۱۳۰میلیارد ریال راه اندازی و به بهره برداری رسید.

سید مصطفی علوی، در آیین افتاحییه پروژه بزرگ راه اندازی “ایستگاه مادر ” که با حضور  استاندار اصفهان، نماینده مردم نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی، مدیر طرح احداثCNG  کشور، فرماندار نایین و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد، بیان داشت: این ایستگاه بزرگترین ایستگاه گازرسانی به روش CNG  می باشد.

وی، افزود: گاز ورودی این ایستگاه حدود( ۷۰۰ تا ۱۰۰۰Psi )توسط کمپرسورهای مخصوص  تا (۳۰۰۰(psi افزایش یافته و از طریق تانکرهای قابل حمل به شش ایستگاه دختر که در شهرهای خور، جندق، انارک، فرخی و دو روستای چوپانان و چاه ملک  قرار دارد منتقل شده و سپس با کاهش فشار تا میزان( ۶۰psi ) به شبکه توزیع  شهری تزریق خواهد می شود.

مهندس علوی خاطر نشان ساخت: گازرسانی به روش CNG  بر اساس استانداردها و تکنولوژی روز شهر ها ی مذکور صورت می گیرد و یک روش تجربه شده در دنیا است.

 لازم به ذکر است ، در آخرین روز از هفته دولت سال جاری  پروژه گازرسانی به منطقه صنعتی زندوان از توابع شهرستان نایین با اجرای ۳ کیلومتر شبکه گذاری و با هزینه ای بالغ بر ۳میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال نیز به بهره برداری رسید.

همچنین، پروژه گازرسانی به  سه روستای سهیل، سپرو، فرح آباد و ۵۰ واحد مرغداری مشتمل بر اجرای ۳۰ کیلومتر شبکه فولادی، ۵۵ کیلومتر شبکه پلی اتیلن ، دو ایستگاهTBS    و ۳۰۰ انشعاب گاز نیز در این روز آغاز گردید.

گفتنی است ، برای تکمیل فرآیند گازرسانی  به این روستاها  اعتباری بالغ بر ۱۰۶ میلیارد ریال و مدت زمان یک ساله پیش بینی شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب