امروز پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
۱۰:۰۴:۵۳ - سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توزیع پنج هزار گلدان آپارتمانی در اداره های شهر اصفهان
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان از توزیع پنج هزار گلدان آپارتمانی در اداره ها با هدف فرهنگ سازی حفظ فضای سبز به صورت نمادین خبر داد.

به گزارش سرمایه گستران از اصفهان، احمد رضایی دارافشانی، ایجاد فضایی شاد در محیط کار کارمندان را از دیگر اهداف این کار اعلام کرد و گفت: این گلدان ها از هفته جاری و در چند مرحله توزیع خواهد شد.

وی افزود: در مرحله نخست بیش از ۶۰۰ گلدان و بقیه گلدان ها تا پایان آبان ماه بین کارمندان اداره ها توزیع می شود.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه این گل ها نیاز کمی به آب دارند گفت: کارمندانی که از این گلدان ها به خوبی نگهداری کنند و در پرورش آن گل کوشا باشند، هدایایی در هفته درختکاری که در اسفندماه است به آنها اهدا خواهد شد.

رضایی دارافشانی در ادامه با اعلام اینکه نقش و رویکرد اداره توسعه فرهنگ شهروندی در آینده ای نزدیک تغییر خواهد کرد افزود: سازمان های وابسته به شهرداری در حوزه آموزش فرهنگ شهروندی باید پویا و کارآمد شوند تا بتوانند از همه توان و امکانات خود در این حوزه استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه ‌توسعه مخاطب یکی از برنامه های این اداره است گفت: برای زیر پوشش قرار دادن افراد بیشتر جامعه و تعمیق بخشیدن پیام ها و آموزه های شهروندی، تجمع جمعیتی شهروندی همچون مجتمع های مسکونی مورد توجه قرار گرفت.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی با بیان اینکه این اداره در گام نخست برای زیر پوشش قرار دادن افراد بیشتر جامعه و تعمیق بخشیدن پیام ها و آموزه های شهروندی، مجتمع های مسکونی بیش از ۷۰ واحد و مساجد شهر اصفهان را زیر پوشش برنامه های خود قرار داده است افزود: بزودی فراخوان اجرای برنامه های فرهنگ شهروندی در مجتمع های مسکونی شهر اصفهان در سامانه اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان بارگذاری خواهد شد تا ساکنان مجتمع های مسکونی از این طریق بتوانند درخواست خود برای اجرای برنامه های آموزشی این اداره را اعلام کنند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتراز تولیدات فرهنگی و برنامه های اداره توسعه فرهنگ شهروندی وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان می توانند با شماره ۶۱-۳۴۴۶۷۳۶۰ تماس بگیرند و یا به وب سایتshahrvandi.net مراجعه کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب