امروز پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
۲۱:۱۱:۵۶ - چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون برنامه ریزی وتوسعه ذوب آهن اصفهان  خبر داد: 
امضای توافق نامه انتقال پساب تصفیه خانه فاضلاب فولادشهر و ایمانشهر به ذوب آهن اصفهان
معاون برنامه ریزی وتوسعه  ذوب آهن اصفهان در حاشیه مراسم امضای قراردادهای مشارکت بخش خصوصی در حوزه صنعت آب و فاضلاب با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو در وزارت نیرو گفت: براساس توافقنامه صورت گرفته از تاریخ شروع بهره­برداری تجاری تا حجم تجمعی  ۱۲۵ میلیون متر مکعب پساب تصفیه شده تصفیه خانه فولادشهر و ایمانشهر برابر با استاندارد مصوب سازمان محیط زیست کشور به شرکت ذوب آهن اصفهان واگذار می شود.

مهدی نصرازادانی اظهار داشت: قرارداد احداث و بهره برداری از تاسیسات خط انتقال پساب، تصفیه خانه فاضلاب فولادشهر و ایمانشهر به شرکت ذوب آهن اصفهان واگذار و پساب تصفیه شده به مدت ۲۰ سال از زمان شروع بهره برداری به منظور مصارف صنعتی و آبیاری فضای سبز به این شرکت ارائه می شود.

وی تصریح کرد: تحویل پساب با مشخصات کیفی مطابق با مصارف کشاورزی و آبیاری استانداردهای خروجی فاضلاب سازمان محیط زیست می‌باشد و بمنظور استفاده جهت مصارف صنعتی می‌بایست در تصفیه‌خانه‌ای که به این منظور احداث می‌گردد تصفیه گردد.

معاون برنامه ریزی وتوسعه ذوب آهن اصفهان ادامه داد: مطابق با مفاد این قرارداد شرکت سهامی ذوب آهن بعنوان سرمایه گذار جهت تکمیل شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب شهرهای فولادشهر و ایمانشهر سرمایه‌گذاری می‌نماید و در مقابل شرکت آبفا حق بهره­برداری از پساب تصفیه خانه فاضلاب شهر‌های یاد شده از تاریخ شروع بهره­برداری تجاری تا حجم تجمعی  ۱۲۵ میلیون متر مکعب و برای دوره زمانی ۲۰ سال را به شرکت ذوب آهن واگذار می‌نماید .

وی افزود: این قرارداد در قالب بیع متقابل در ازای واگذاری بخشی ازپساب حاصله و سرمایه گذاری اولیه معادل  ۲هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال است.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب