امروز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
۲۱:۴۷:۵۸ - شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۵ آرایشگاه متخلف در اصفهان پلمپ شدند/توقیف لوازم خانگی قاچاق در اصفهان/خروج ناگهانی پژو از جاده مرگ راننده را رقم زد
با اجرای طرح بازدید و کنترل واحد های صنفی آرایشگاه های مردانه و زنانه در شهر اصفهان، تعداد ۳۵ واحد صنفی متخلف توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان شناسایی و با دستور مقام قضائی پلمپ شدن

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس اصفهان، سرهنگ “محمد حسن اسماعیلی”  در تشریح این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی ، طرح بازدید و کنترل واحد های صنفی آرایشگاه های مردانه و زنانه در شهر اصفهان توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پیس امنیت عمومی استان اصفهان به اجرا گذاشته شد.

وی اظهار کرد: در این طرح از ۵۷۱ واحد صنفی بازدید به عمل آمد که در نهایت تعداد ۳۵ واحد صنفی به علت عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه با حکم مقام قضائی پلمپ شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان گفت: همچنین در این طرح به  ۶۲ واحد صنفی دیگر اخطاریه پلمپ صادر و از متصدیان  ۱۱۵ واحد صنفی دیگر نیز تعهد کتبی اخذ شد.

سرهنگ اسماعیلی، با اعلام تداوم و تشدید این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس گفت:  از عموم شهروندان می خواهیم، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

**توقیف لوازم خانگی قاچاق در اصفهان

گروه استان ها _ اصفهان _ محموله لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال که در یک منزل دپو شده بود در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کشف شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سعید سلیمیان” با اعلام این خبر اظهار کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر دپوی لوازم خانگی قاچاق در یک منزل، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان پس از شناسایی منزل مذکور با هماهنگی مقام قضائی به همراه بازرسان اصناف به محل اعزام شده و در بازرسی صورت گرفته یک دستگاه یخچال ساید، ۱۳ دستگاه ماشین لباسشویی، ۵ دستگاه ماشین ظرفشویی، ۲ دستگاه مایکرویو و ۱۲ عدد جاروبرقی خارجی که همگی فاقد هرگونه مدارک گمرکی و به صورت قاچاق وارد شده بودند را کشف کردند.

سرهنگ “سلیمیان” ارزش محموله مکشوفه را برابر اعلام نظر کارشناسان مربوطه ۲ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در ان رابطه ۲ فرد متخلف شناسایی و به همراه پرونده جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.#

**کشف ۱۵۶۰ نخ سیگار خارجی قاچاق در فریدن

گروه استان ها_ اصفهان _ ماموارن فرماندهی انتظامی شهرستان فریدن در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق یک هزار و ۵۶۰ نخ انواع سیگار خارجی قاچاق را از یک واحد صنفی کشف کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “رضا محمدی” بابیان این مطلب افزود: در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق و نظارت بر واحد های صنفی، ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان فریدن در پی کسب خبری  مبنی بر خرید و فروش سیگار خارجی در بازار موضوع را در  دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدن گفت: مأموران در اجرای این طرح با اخذ مجوز قضایی و در بازرسی از یک واحد صنفی متخلف تعداد یک هزار و ۵۶۰ نخ انواع سیگار خارجی قاچاق را کشف کردند.

وی بیان کرد: در این رابطه یک فرد متخلف دستگیر و همراه پرونده جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدن در پایان خاطر نشان کرد: ماموران پلیس در اجرای طرح مبارزه باکالای قاچاق نظارت بر واحدهای صنفی را به طور مستمر و مداوم ادامه خواهند داد.

**کشف بیش از ۶۰کیلو گرم مواد مخدر در “نایین”

گروه استان ها-اصفهان _ با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان نایین بیش از۶۰کیلو گرم تریاک از یک دستگاه پژو ۲۰۶ کشف و ۴ سوداگر مرگ در این رابطه دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “صادق کاظمزاد”  اظهار کرد: ماموران پاسگاه چوپانان مستقر در سه راهی چوپانان _ اردکان حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶که قصد دور زدن سه راهی بسمت نایین راداشت مشکوک و بلافاصله نسبت به متوقف کردن آن اقدام کردند.

وی گفت :ماموران در این عملیات طی بازرسی از  خودرو مقدار ۶۰کیلو و۱۴۵گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند

فرمانده انتظامی نائین به توقیف ۲ خودروی دیگر که به عنوان راه پاک کن عمل می کردند اشاره و گفت: در مجموع ۴ سوداگر مرگ دستگیر شدند .

این مقام انتظامی بیان کرد : نیروی انتظامی برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدررا در اولویت وظایف خود قرارداده و هرگز اجازه سرکشی به آنها نخواهد داد.

**کاورهای موبایل قاچاق در نجف آباد

گروه استان ها- اصفهان – فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از کشف ۸۵۰ عدد کاور موبایل خارجی قاچاق و دستگیری دونفر توسط ماموران یگان امداد این فرماندهی خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمد رضا خدا دوست” در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و مبارزه با قاچاق کالا،  ماموران یگان امداد این فرماندهی به یک دستگاه خودروی سمند مشکوک شده و قصد متوقف کردن آن را داشتند که خودرو به محض مشاهده ماموران از محل متواری شد.

وی افزود: سرانجام با اقدام سریع و به موقع  ماموران یگان امداد  خودرو متوقف و در بازرسی از آن تعداد ۸۵۰ عدد کاور موبایل خارجی قاچاق به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ “خدا دوست” از دستگیری ۲ نفر در این رابطه خبر داد و گفت: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به منظور اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل شدند.

این مقام انتظامی  مبارزه همه جانبه با قاچاق کالا و ارز را لازمه تحقق حماسه اقتصادی خواند و گفت: برای رفع مشکلات اقتصادی باید با پدیده شوم قاچاق، مبارزه ریشه ای صورت گیرد.

**مصالحه بیش از ۸۲ درصدی پرونده ها در کلانتری های کاشان

گروه استان ها – اصفهان _ فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از مصالحه بیش از ۸۲ درصد پرونده های تشکیل شده توسط کارشناسان واحد مشاوره و مددکاری کلانتری های این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” علی پورکاوه ” با اعلام این خبر اظهار داشت: در ۶ ماهه سال جاری تعداد هزار ۴۱ فقره پرونده به واحدهای مشاوره و مددکاری کلانتری های شهرستان ارجاع داده شدند که با تلاش کارشناسان مشاوره پلیس مستقر در این واحد ها  بیش از ۸۲ درصد از پرونده های ارجاعی منجر به صلح و سازش شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد : مشکلات خانوادگی، حقوقی ، نزاع و درگیری به ترتیب بیشترین پرونده های ارجاعی به واحد مشاوره مستقر در این کلانتری ها بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ادامه داد: کاهش تشکیل پرونده های قضایی ، حذف ماموریت های غیرضروری ، توانمند شدن خانواده ها برای ادامه زندگی بهتر از جمله تاثیرات مهم عمکرد واحدهای مشاوره پلیس در کلانتری ها به شمار می آید .

**خروج ناگهانی پژو از جاده مرگ راننده را رقم زد

گروه استان ها _ اصفهان _ براثر خروج ناگهانی خودروی سواری پژو از جاده و واژگونی آن در محور نائین به انارک، راننده خودرو در دم فوت کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” حسین پورقیصری” گفت: ساعت ۵ و ۴۰ دقیقه صبح امروز ماموران پاسگاه نائین _ یزد از وقوع یک حادثه واژگونی در محور انارک به نائین مطلع و بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی افزود: در این حادثه خودروی سواری پژو به طور ناگهانی از جاده منحرف و پس از واژگونی دچار حریق می شود که قبل از آتش گرفتن خودرو راننده خود را به بیرون پرت کرده اما متاسفانه بر اثر اصابت سر با سطح زمین در دم فوت می کند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان ، علت وقوع این حادثه را عدم توجه جلو از سوی راننده خودروی سواری پژو عنوان کرد و گفت: به تمام رانندگان توصیه می کنیم هنگام رانندگی از هرگونه عجله و شتاب پرهیز کرده و توجه کامل به جاده داشته باشند.

**کشف ۱۳ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در اصفهان

گروه استان ها_ اصفهان _ فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف ۱۳ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در اجرای این طرح پیشگیری از سرقت طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ “حسن یاردوستی”  با اعلام این خبر  اظهار کرد: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در راستای اجرای طرح پیشگیری از سرقت حین گشت زنی در سطح حوزه های استحفاظی خود موفق شدند ۱۳ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه را طی ۲۴ ساعت گذشته شناسایی و کشف کنند.

وی با بیان اینکه ۷ مورد از این وسایل نقلیه خودرو و ۶ مورد آن موتورسیکلت بود گفت: در این طرح تعدادی سارق دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده و  تمامی اموال مسروقه نیز به مالباختگان تحویل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در ادامه با اشاره به دستگیری سارقان گفت: در این گروه متاسفانه افراد کم سن وسال مشاهده می شوند که لازم است والدین بیشتر از قبل در نگاه تربیتی و نظارتی دقت داشته باشند.

سرهنگ “یاردوستی”در پایان خاطر نشان کرد: این گونه طرح ها به منظور ارتقای امنیت شهرستان اصفهان و پیشگیری از سرقت های احتمالی دیگر به طور روزانه در دستور کار ماموران پلیس قرار خواهد داشت.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب