امروز یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
۱۱:۳۱:۱۹ - یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با استفاده از سامانه تلفنی ۱۱۱
مدیرکل کمیته امداد اصفهان به پرسش‌های شهروندان پاسخ گفت
مدیرکل کمیته امداد اصفهان روز یکشنبه ۲۲ مهرماه با حضور در محل استانداری از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت و تلفن ۱۱۱ به پرسش‌های شهروندان اصفهانی پاسخ گفت.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از  روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان روز یکشنبه با حضور در محل استانداری از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت و شماره تلفن ۱۱۱ به پرسش‌های شهروندان اصفهانی پاسخ گفت و گزارشی از عملکرد این نهاد درزمینهٔ مشارکت‌های مردمی و خدمات ارائه‌شده به جامعه تحت حمایت این نهاد در استان اصفهان ارائه کرد.
متین پور بابیان اینکه بخش اصلی پرسش‌های مردم درباره چگونگی دریافت حمایت کمیته امداد بود، گفت: شرایط و ضوابط این نهاد برای ورود نیازمندان به جامعه تحت حمایت و دریافت مستمری و همچنین شرایط منجر به دریافت یک یا چند خدمت بدون مستمری به‌طور کامل توضیح داده شد و ابهامات پرسش‌کنندگان در این زمینه برطرف شد.
وی شرایط دریافت وام‌های اشتغال و خودکفایی کمیته امداد را از دیگر پرسش‌های مطرح‌شده توسط مردم اعلام کرد و گفت: وام‌های اشتغال این نهاد به جامعه تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند که مورد تأیید حوزه مددکاری این نهاد قرار بگیرند و دارای طرح توجیهی مناسب و تخصص لازم باشند پرداخت می‌شود و در ارتباط مستقیم الکترونیکی و تلفنی با مردم این شرایط به‌وضوح و با زبان ساده برای پرسش‌کنندگان گرامی توضیح داده شد و راهنمایی‌های لازم برای دریافت خدمت و مراجعه به دفاتر این نهاد به آن‌ها ارائه گردید.
مدیرکل کمیته امداد اصفهان شفافیت را یکی از نقاط قوت این نهاد دانست و گفت: گزارش عملکرد این نهاد به‌طور منظم در اختیار رسانه‌های کثیرالانتشار استان قرار می‌گیرد.
در حاشیه حضور مدیرکل کمیته امداد اصفهان در محل استانداری، اسفندیار تاجمیری، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد؛ بازرسی و امور حقوقی استانداری اصفهان بابیان اینکه کمیته امداد اولین ارگانی است که پس از افتتاح این سامانه برای پاسخگویی به پرسش‌های مردم اعلام آمادگی کرد، گفت: در سایر زمینه‌ها نیز این نهاد در فاصله زمانی کمتر از هفت روز پاسخگوی مکاتبات و ارجاعات مردمی است و حرمت افراد در مراجعه به کمیته امداد به‌خوبی رعایت می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب