امروز دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
۲۱:۱۴:۵۰ - چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون عمران شهري شهرداري اصفهان مطرح كرد؛ 
حل معضل چند دهه اصفهان با اجرای رینگ چهارم حلقه حفاظتی شهر 
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: با تکمیل رینگ چهارم حلقه حفاظتی شهر اصفهان واقع در مناطق ۱۰، ۱۴ و ۱۵ و اتصال آن از طریق بلوار فرزانگان به بزرگراه معلم، معضل چندین دهه ترافیک اصفهان مرتفع می شود.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، جلسه شورای هماهنگی پروژه رینگ چهارم حلقه حفاظتی شهر اصفهان با حضور شهردار اصفهان، معاونین، روسای سازمان ها و مدیران مناطق مربوطه تشکیل و بر اجرای هر چه سریعتر این پروژه، تاکید شد.

بررسی صورتجلسه قبلی، نحوه چگونگی رفع نواقص، اعتبار اجرای پروژه، آزادسازی ها، مشکلات و هماهنگی های لازم با بخش های مختلف برای اجرای این پروژه از جمله محورهای مهم این جلسه بود.

شهردار اصفهان در این جلسه با بیان اینکه پیگیری ها در خصوص اجرای این پروژه به خوبی اجرا شده است،‌ اظهار کرد: یکی از کارهای بزرگ عمرانی که در سال جاری آغاز می شود، اجرای رینگ چهارم حلقه حفاظتی شهر اصفهان است.

قدرت الله نوروزی تصریح کرد: کارهای بزرگ بر زمین مانده بسیاری از گذشته در شهر اصفهان باقی مانده و شهرداری اصفهان در حال حاضر تکمیل این پروژه ها را در دستور کار خود قرار داده است.

عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهید اردستانی آغاز می شود

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان نیز در حاشیه این جلسه، اظهار کرد: طبق روال کاری که از اول سال شروع شده هر ۱۵ روز با حضور شهردار، معاونان و مدیران ذیربط جلساتی برای بررسی پروژه های عمرانی سطح شهر تشکیل و با ادامه این جلسات مشکلات سایر پروژه ها مانند پروژه های میدان امام علی (ع)، سالن همایش ها، نمایشگاه های بین المللی، سالن گلستان شهدا و سایر پروژه های بزرگ پیگیری می شود.

ایرج مظفر با بیان اینکه جلسه این هفته در منطقه ۱۵ و با موضوع رینگ چهارم حلقه حفاظتی شهر اصفهان برگزار شد، ‌تصریح کرد: با پیگیری مصوبات جلسه های قبلی، اقدامات بسیار خوبی در خصوص محل هایی برای تامین اعتبار و درآمد، آزادسازی و اقدامات اجرایی انجام شده بود که در این جلسه نیز تصمیم گرفته شد عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهید اردستانی آغاز شده و عملیات بلوار فرزانگان نیز سرعت گیرد.

وی ادامه داد: مدیریت کلان شهرداری در این دوره قسمت حلقه حفاظتی شرق اصفهان واقع در مناطق ۱۰، ۱۴ و ۱۵ و اتصال آن از طریق بلوار فرزانگان به بزرگراه معلم را انجام می دهد تا معضل چندین دهه اصفهان و ترافیک مناطق ذکر شده برطرف شود.

پیش بینی روش های جدید تامین اعتبار برای پروژه های شهری

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان افزود: اجرای بلوار فرزانگان تاکنون حدود ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و امیدواریم طبق برنامه و آزادسازی هایی که صورت می گیرد طی یک برنامه ۸ ماهه بتوانیم این پروژه را به اتمام برسانیم.

وی با بیان اینکه امیدواریم با اجرای این قسمت از حلقه حفاظتی گام موثری در جهت کاهش ترافیک و کاهش آلایندگی ها برداریم، گفت: روش های جدیدی برای تامین اعتبار این پروژه ها پیش بینی شده و امیدوارم با حضور مدیران شهرداری و همکاری اداره کل راه و شهرسازی و استانداری بتوانیم هم شهرسازی اصولی داشته و هم در کنار آن پروژه های بزرگ را اجرا کنیم.

رینگ چهارم حلقه حفاظتی شهر از تقاطع غیر همسطح کارخانه قند آغاز و به سمت خیابان شهید خاتون‌آبادی، بزرگراه شهید اردستانی، خیابان آیت‌ الله غفاری، خیابان بعثت، بزرگراه معلم، میدان استقلال، خیابان لوله (واقع در خمینی‌شهر)، خیابان آتشگاه، اتوبان ذوب‌آهن ( محدوده زندان )، جنوب سپاهان شهر و کمربندی شرق اصفهان در جوار مرکز همایش‌های بین‌ المللی، نمایشگاه بین المللی(سایت جدید)، شهر رؤیاها، میدان مرکزی میوه و تره‌ بار عبور و به تقاطع کارخانه قند در خیابان جی منتهی می‌ شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب