امروز دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
۲۰:۵۲:۱۷ - شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خبرهای خوش شهردار اصفهان برای مناطق محروم
شهردار اصفهان گفت: این وظیفه شهرداری است که با توسعه زیرساخت ها زمینه برخورداری مردم مناطق محروم از امکانات شهری را فراهم کند. 

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی در گفت و گوی رادیویی با برنامه  “سلام اصفهان” با بیان اینکه اتفاقات بسیار خوبی در مناطق کمتر برخوردار در حال رقم خوردن است، افزود: در این راستا خط ۵۶ اتوبوسرانی به عنوان نخستین خط اتوبوس محله دهنو در این منطقه راه اندازی شد تا به قولی که به مردم این منطقه داده بودیم، عمل شود.

وی اظهار داشت: این خط از میدان استقلال آغاز می شود و با ۱۲ ایستگاه به مرکز بهداشتی و درمانی شهدای دهنو ختم می شود. بازهم به این منطقه خواهیم رفت و پای صحبت های مردم برای رفع مشکلات آن ها می نشینیم.

شهردار اصفهان با بیان این که هفته گذشته برای چهارمین بار از منطقه محروم حصه در منطقه ۱۴ بازدید داشتم، گفت: مردم این منطقه استحقاق خدمت بیش از این ها را دارند و خدا را شکر هر بار که به این منطقه رفتم، یکی از مشکلات آن ها حل شد.

وی ادامه داد: در بازدید این بار از منطقه حصه، چند موضوع حل شد. یکی از آن ها پروژه آسفالت کوچه ها و خیابان ها بود. همچنین مردم در خصوص جاده جوان منطقه جلوان و تردد روزانه تریلرها مشکلاتی را مطرح می کردند. در این رابطه ۱۰ روز به مسوولان شهرداری منطقه فرصت دادم تا این مطالبه مردم را حل کنند و مردم بدانند این مساله تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

وی با اشاره به رونمایی از آیین نامه نظام پیشنهادهای شهرداری اصفهان در هفته گذشته،‌ افزود: اجرای این فرآیند یعنی تحقق مشارکت مردم و ورود نظرات شهروندان به شهرداری که برای این منظور ۳۰ کمیته تشکیل شده تا پیشنهادات مردم را بررسی کرده و امکان استفاده از دیدگاه های مردم را برای شهرداری به همراه آورد.

شهردار اصفهان با اشاره به هفته تربیت بدنی و ورزش تاکید کرد: به مناسبت این هفته و با هدف ترغیب مردم به ورزش، استخرهای شهرداری برای یک هفته و تا دوم آبان ماه به صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است.

وی در ادامه از لزوم توجه مردم به موضوع آلودگی هوا سخن به میان آورد و تاکید کرد: با توجه به احتمال وارونگی هوا و تشدید آلودگی ها در پاییز و زمستان، از همه مردم تقاضا دارم از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا آلودگی ها کاهش یابد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب