امروز سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
۱۸:۰۰:۳۰ - یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واقف با وقف به خداوند بیشتر نزدیک می شود
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: احیای موقوفات و ایجاد اشتغال در موقوفات و همچنین در جوار حرم مطهر امامزادگان عظیم الشان یکی از مهمترین اولویت های اداره اوقاف و امور خیریه باشد زیرا که این امر در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارشدر دیدار جمعی از رئوسای ستادی و ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان اصفهان اظهار داشت: هرکار خیر و کار خوبی که به قصد خدا و با نیت و رنگ خدایی انجام شود که برای خدا انجام شود صدقه حساب می شود

وی در ادامه افزود: کسی مالی را برای کمک به افراد نیازمند اختصاص می دهد و کسی و یا کسانیکه در این راه برای رساندن این مال به دست فرد مورد نظر فعالیت می کنند برای همه آنان تا ۷۰۰ واسطه توسط خداوند ثواب نوشته می شود

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه به فعالیت کارکنان ادارات اوقاف و امور خیریه در جهت احیای موقوفات و تبدیل به احسن موقوفات و همچنین اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش اشاره کرد و گفت: زحماتی که شما در این راه متحمل می شوید باعث می شود تا خداوند مانند واقف برای شما ثواب و خیرات و مبرات در نظر بگیرد.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد ادامه داد: اداره اوقاف و امور خیریه باید در راستای احیای موقوفات و همچنین اجرای نیات واقفان نیک اندیش کوشا باشد و این امر یکی از مهمترین وظایف این نهاد مهم محسوب می شود.

وی در ادامه به فعالیت اداره اوقاف و امور خیریه در حوزه بقاع متبرکه اشاره کرد و یادآور شد: همچنین باید در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی تمام تلاش و توان خود را به کار بگیرید و در این راستا باید در جهت جذب خیرین نیکوکار برای توسعه حرم مطهر امامزادگان کوشا و فعال باشید و از ظرفیت های مدرمی در این راستا به بهترین شکل بهره گرفت.

امام جمعه اصفهان در ادامه خاطر نشان شد: کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه باید ستون و پایه گذار امور خیریه در منطقه خود باشند.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در ادامه گفت: فردی که برای خود مال خود را وقف کند به خداوند بیشتر نزدیک می شود.

وی در پایان اضافه کرد: احیای موقوفات و ایجاد اشتغال در موقوفات و همچنین ایجاد شغل در جوار حرم مطهر امامزادگان عظیم الشان یکی از مهمترین اولویت های اداره اوقاف و امور خیریه باشد زیرا که این امر در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب