امروز پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
۱۹:۱۵:۱۹ - یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ذوب آهن اصفهان  تندیس صرفه جویی در مصرف انرژی را کسب نمود
ذوب آهن اصفهان موفق به کسب  تندیس و لوح تقدیر صرفه جویی در مصرف انرژی از طرف سازمان یونیدو شد .

به گزارش سرمایه گستران از اصفهان، این موفقیت در خصوص پروژه هات شارژینگ ماشین ریخته گری شماره ۵ و نورد ۵۰۰ و همچنین سیستم هوای فشرده حاصل گردیده است .

لوح و تندیس مذکور به مهندس ایرانپور مدیر پروژه و مدیر عامل شرکت مهندسی پویش ساخت به نمایندگی از ذوب آهن اصفهان اهداء شد .

همچنین در همایش مذکور که نمایندگان بسیاری از صنایع و همچنین وزارتخانه های صنعت،معدن و تجارت و خارجه و سازمان بهینه سازی مصرف انرژی کشور حضور داشتند ، نماینده ذوب آهن در پنل تخصصی مربوطه حضورپیدا نموده و درخصوص پروژه های اجرا شده مربوط به صرفه جویی در مصرف انرژی در ذوب آهن اصفهان توضیحاتی را ارائه نمود .

شایان ذکر است یونیدو سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل با نام اختصاری UNIDO از سازمان‌های تخصصی سازمان ملل متحد است . هدف اولیه یونیدو، ارتقاء و شتاب بخشیدن به توسعه صنعتی کشورهای در حال توسعه و کشورهایی است که اقتصاد آنها در حال گذار محسوب می‌شود. این سازمان به‌طور عمده با دولت‌ها، اتحادیه‌های کسب و کار و شرکت‌های انفرادی کشورهای در حال توسعه کار می‌کند.

یونیدو (United Nations Industrial Development Organization) در سال ۱۹۶۶ به عنوان یکی از برنامه‌های سازمان ملل متحد بنیان‌ گذاشته شد و در سال ۱۹۸۵ به عنوان یک سازمان تخصصی ملل متحد معرفی شد.

یونیدو مرکز هماهنگ‌کننده فعالیت‌های صنعتی کشورهای عضو نیز هست و این فعالیت را بیشتر از طریق ارتباط و همکاری نزدیک با نهادهای اقتصادی منطقه‌ای انجام می‌دهد. مقر این سازمان در وین پایتخت اتریش قرار دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب